نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۰۰

اولین پوستر فصل دوم انیمیشن Arcane بازگشت خواهران را نشان می‌دهد

شبکه نتفلیکس اولین پوستر فصل دوم انیمیشن Arcane را منتشر کرده که یادآور یکی از پوسترهای فصل اول این انیمیشن است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین پوستر فصل دوم انیمیشن آرکین منتشر شده است. شبکه نتفلیکس به‌تازگی اولین پوستر فصل دوم انیمیشن Arcane را منتشر کرده است که در این پوستر جینکس خواهر خود را در آغوش گرفته است. این پوستر درواقع نقطه مقابل یک پوستر فصل اول انیمیشن آرکین است که در آن وی خواهر خود را در آغوش گرفته بود و اکنون جای این دو خواهر در اولین پوستر فصل جدید این انیمیشن تغییر پیدا کرده است:

وی در آغوش جینکس در اولین پوستر فصل دوم انیمیشن Arcane

اطلاعات زیادی از داستان و اتفاقات فصل جدید سریال Arcane در دست نیست. اما نتفلیکس و رایت گیمز بازگشت هیلی استاینفلد در نقش Vi، الا پورنل در نقش جینکس و کیتی لیانگ در نقش کیتلین برای فصل دوم سریال آرکین را تایید کرده‌اند و ما قرار است ادامه‌ی داستان این شخصیت‌ها را در فصل جدید این سریال انیمیشنی از دنیای بازی League of Legends مشاهده کنیم. همچنین قابل انتظار است در فصل دوم انیمیشن Arcane شاهد حضور شخصیت‌ها و صداپیشگان جدیدی نیز باشیم.

فصل اول انیمیشن Arcane در ۹ قسمت تولید و از نتفلیکس پخش شد. استودیو انیمیشن‌سازی Fortiche که در پاریس قرار دارد، در همکاری با رایت گیمز وظیفه‌ی تولید انیمیشن آرکین را بر عهده داشت و قابل انتظار است که ساخت فصل دوم را نیز بر عهده بگیرد. اش برانون، دستیار کارگردان انیمیشن Toy Story 2 و کارگردان انیمیشن Surf's Up و انیمیشن Rock Dog، وظیفه کارگردانی این انیمیشن را بر عهده داشت. همچنین وظیفه‌ی ساخت سریال و نوشتن فیلمنامه انیمیشن آرکین در اصل روی دوش کریستین لینکه و الکس یی بوده است.

فصل دوم انیمیشن Arcane در ماه نوامبر ۲۰۲۴ (آبان یا آذر ۱۴۰۳) از نتفلیکس پخش خواهد شد، اما زمان‌بندی دقیق‌تری اعلام نشده است.


منبع CBR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده