// سه شنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۴۶

ویدیو جدید انیمیشن Inside Out 2 احساس حسادت رایلی را نشان می‌دهد

استودیو پیکسار ویدیو و پوستر جدیدی از Inside Out 2 منتشر کرده است که قدرت احساس حسادت و دوستی جالب دو احساس رایلی را نشان می‌دهد.

کمپین تبلیغاتی صفحه اینستاگرام پیکسار به مناسبت نزدیک شدن تاریخ اکران انیمیشن Inside Out 2، به سراغ معرفی و نمایش کارکرد احساسات رایلی رفته و در جدیدترین گام احساس حسادت (Envy) با صداپیشگی ایو ادبیری را رونمایی کرده است. در این ویدیو می‌توان به‌خوبی علت نامگذاری او را درک کرد چراکه او حتی به اختلاف قدی خود با دیگر احساسات هم اشاره می‌کند و در لحظاتی با نمایش قدرت‌اش، به‌طور کامل فرماندهی ذهن رایلی را به‌دست می‌گیرد:

دانلود از آپارات

همچنین پیکسار پوستر جدیدی با محوریت دوستی غیرمنتظره احساس ترس و اضطراب رایلی هم منتشر کرده است که شباهت‌های غافلگیرکننده این دو احساس را وعده می‌دهد:

پوستر احساس ترس و اضطراب رایلی در انیمیشن Inside Out 2

امی پولر در نقش شادی، فیلیس اسمیت در نقش غم، لویس بلک در نقش خشم، تونی هیل در نقش ترس، لایزا لاپیرا در نقش انزجار، مایا هاک در نقش اضطراب، ایو ادبیری در نقش حسادت، ادل اگزارکوپولوس در نقش بی‌حوصلگی، پال والتر هاوزر در نقش خجالت، کنسینگتون تالمن، دایان لین، کایل مک‌لاکلن،‌ لیلیمار هرناندز، ایوت نیکول براون، دیو گولز، فرانک اوز، بابی موینیهان، جون اسکویب، یانگ یی و جان راتزنبرگر از صداپیشه‌های Inside Out 2 به‌شمار می‌آیند.

انیمیشن Inside Out 2 برای اکران در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ (۱۴ ژوئن ۲۰۲۴) برنامه‌ریزی شده است. کلسی مان وظیفه کارگردانی انیمیشن درون و بیرون ۲ را براساس فیلمنامه‌ای از مگ لفاوه، نویسنده انیمیشن Inside Out برعهده داشت. انیمیشن Inside Out به کارگردانی پیت داکتر در سال ۲۰۱۵ روی پرده‌های سینما رفت. این انیمیشن ۸۵۸.۸ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش داشت و توانست جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را دریافت کند. همچنین انیمیشن ‌Elio در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۴۰۴ (۱۳ ژوئن ۲۰۲۵) و انیمیشن Toy Story 5 در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۵ (۱۹ ژوئن ۲۰۲۶) اکران خواهند شد.


منبع Pixar Pixar
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده