نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۴۰

زمان پخش فصل دوم The Walking Dead: Dead City اعلام شد

شبکه AMC با پخش ویدیو پشت صحنه جدیدی از زمان نمایش فصل دوم سریال The Walking Dead: Dead City پره برداشت.

فیلم‌برداری فصل دوم سریال The Walking Dead: Dead City (مردگان متحرک: شهر مرده) ادامه دارد و اکنون در میان اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه AMC ویدیو جدیدی از پشت صحنه این نمایش پخش کرد. با اینکه تاریخ دقیق نمایش فصل دوم این اسپین-آف مشخص نیست، طرفدارها می‌توانند در سال ۲۰۲۵ منتظر بازگشت این نمایش باشند. نخستین فصل سریال مردگان متحرک: شهر مرده دارای ۶ قسمت بود که در سال ۲۰۲۳ تقدیم طرفدارها شد.

دانلود ویدیو از آپارات

مردگان متحرک: شهر مرده سریالی فرعی از مجموعه The Walking Dead با نقش‌آفرینی لورن کوهن و جفری دین مورگان است که اتحاد غیرمنتظره مگی و نیگان را برای عبور از منهتن آخرالزمانی نشان می‌دهد. این شهر درحال فروپاشی مملو از مردگان و ساکنانی است که نیویورک را به دنیایی پر از هرج‌ومرج، خطر و وحشت تبدیل می‌کنند. لورن کوهن و جفری دین مورگان برای تکرار نقش‌های قبلی خود در فصل دوم The Walking Dead: Dead City بازمی‌گردند.

گایوس چارلز در نقش پرلی آرمسترانگ، ژلیکو ایوانک در نقش کروات، لوگان کیم در نقش هرشل ری، مهینا ناپلئون در نقش جینی، جاناتان هیگین بوتهام در نقش توماسو و کارینا اورتیز در نقش آمایا از دیگر بازیگرهای سریال The Walking Dead: Dead City به‌شمار می‌آیند. مدتی قبل کیم کوتس، بازیگر سریال Sons of Anarchy (فرزندان آشوب) برای ایفای نقش کاراکتری با نام بروگل به جمع بازیگرهای فصل دوم سریال مردگان متحرک: شهر مرده پیوست.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده