نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۱۶

اولین تریلر فصل سوم سریال The Bear بازگشت آشوب به آشپزخانه را نشان می‌دهد

شبکه FX و هولو اولین تریلر فصل سوم سریال The Bear را منتشر کردند که در آن شاهد بازگشت آشوب به آشپزخانه هستیم.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فصل سوم سریال خرس منتشر شده است. شبکه FX و هولو به‌تازگی اولین تریلر فصل سوم سریال The Bear را منتشر کرده‌اند که در آن کارمی، سیدنی و ریچی با مشکلات و آشوب جدیدی در آشپزخانه مواجه می‌شوند و در طول آن شاهد نمایش بخشی از اتفاقات این فصل هستیم که در آن آن‌ها باید در رقابت و تجاری که بارها شکست خورده‌اند، بیشتر کار کنند تا به بالاترین درجه ممکن برسند. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه‌بر تریلر، پوستر جدیدی از فصل سوم سریال The Bear نیز منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید:

پوستر فصل سوم سریال The Bear

سریال The Bear همچنین برای فصل چهارم هم تمدید شده که مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل سوم و چهارم این سریال کمدی به شکل پشت سر هم انجام شده است. سریال The Bear داستان یک آشپز جوان به‌نام کارمن برزاتو را دنبال می‌کند که به خانه خود در شیکاگو بازگشته است تا کنترل مغازه ساندویچ ایتالیایی و خانوادگی را پس از خودکشی برادرش بر عهده بگیرد. فصل اول این سریال کمدی نامزد دریافت ۱۳ جایزه امی از جمله بهترین سریال کمدی سال شده است.

جرمی آلن وایت، ابن ماس-بچراک، آیو ادبیری، لایونل بویس، لیزا کولون زایاس، متی متیسون، ابی الیوت، الیور پلت، کریس وایتسک، ادوین لی گیبسون، خوزه کروانتس و کوری هندریکس، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Bear حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کریستوفر استورر و جوآنا کالو وظیفه ساخت سریال The Bear را بر عهده دارند که برای ساخت فصل سوم و چهارم این سریال کمدی درام نیز بازگشته‌اند.

تمامی قسمت‌های فصل سوم سریال The Bear که شامل ۸ قسمت می‌شود، در تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۴ (۷ تیر ۱۴۰۳) از سرویس استریم هولو پخش خواهند شد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده