نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۵۶

ویدیو سریال The Acolyte از دنیای جنگ ستارگان مبارزه استاد و شاگرد را نشان می‌دهد

لوکاس فیلم اولین ویدیو رسمی سریال The Acolyte را منتشر کرده است که در آن ظاهرا شاهد مبارزه استاد و شاگرد سابق هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین ویدیو سریال بعدی جنگ ستارگان منتشر شده است. لوکاس‌فیلم اولین ویدیو سریال The Acolyte را منتشر کرده است که در این ویدیو شاهد مبارزه یک شوالیه جدای با شخصیت مرموز و منفی سریال هستیم که ظاهرا استاد و شاگرد سابق هستند. در طول ویدیو دو شخصیت از لایت‌‌سیبر خود استفاده نمی‌کنند و تمرکز مبارزه آن‌ها بیشتر روی مبارزات رزمی است و در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

آماندلا استنبرگ، لی جونگ-جه، جودی ترنر اسمیت، مانی جاکینتو، دافنه کین، ربکا هندرسون، کری-ان ماس، چارلی بارنت، مارگاریتا لیویوا، جوناس سوتامو، دین-چارلز چپمن، مارگاریتا لیویوا و ایمی سانگ از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Acolyte حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. لسلی هدلند، یکی از خالقان و شورانرهای سریال Russian Doll، وظیفه ساخت سریال The Acolyte را بر عهده دارد که کارگردانی دو قسمت از این سریال را به‌همراه کوگونادا، الکس گارسیا لوپز و هانل کالپپر نیز انجام داده است.

سریال جدید جنگ ستارگان به‌عنوان یک اثر مهیج و رازآلود توصیف شده که قرار است بینندگان را به دورانی از کهکشان ببرد که قدرت‌های نوظهور تاریکی در روزهای پایانی های ریپابلیک در حال شکل گرفتن هستند. یک پادوان (شاگرد) سابق دوباره با استاد جدای خود برای تحقیقات در مورد یک مجموعه از جنایات مرتبط به یکدیگر در حال همکاری است، اما آن‌ها متوجه می‌‌شوند نیرویی که با آن مواجه هستند شوم‌تر و خطرناک‌تر از چیزی است که در ابتدا انتظارش را داشتند.

پخش سریال The Acolyte که در ۸ قسمت تولید شده است، از روز سه‌شنبه، ۴ ژوئن (۱۵ خرداد) با انتشار همزمان دو قسمت اول از شبکه دیزنی پلاس آغاز خواهد شد و قسمت‌های مابقی به شکل هفتگی پخش خواهند شد. اتفاقات سریال The Acolyte حدود ۱۰۰ سال پیش از حوادث فیلم Star Wars: Episode I – The Phantom Menace و در اواخر دوران های ریپابلیک جریان دارد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده