نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۰۴

بازیگر سریال اوبی وان کنوبی به فیلم Jurassic World جدید پیوست

یونیورسال پیکچرز به‌تازگی ۲ بازیگر دیگر را برای حضور در قسمت جدید فیلم Jurassic World استخدام کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگران بیشتری به فیلم جدید دنیای ژوراسیک اضافه شده‌اند. روپرت فرند، بازیگر آثاری چون سریال Obi-Wan Kenobi، سریال Homeland و فیلم Asteroid City پس از توافق با یونیورسال پیکچرز قرار است در قسمت جدید فیلم Jurassic World به ایفای نقش بپردازد. همچنین مانوئل گارسیا-رولفو، بازیگر فیلم Sicario: Day of the Soldado و فیلم A Man Called Otto دیگر بازیگری است که اخیرا به جمع بازیگران فیلم جدید دنیای ژوراسیک اضافه شده است.

روپرت فرند جلوتر از یک پسربچه ایستاده است در حالی که هردوشان دستان‌شان را بالا برده‌اند در نمایی از فیلم کوتاه قو به کارگردانی وس اندرسون

گرث ادواردز، کارگردان آثاری چون فیلم Monsters، فیلم Godzilla، فیلم Rogue One: A Star Wars Story و فیلم The Creator وظیفه کارگردانی قسمت جدید فیلم دنیای ژوراسیک را بر عهده دارد. دیوید کپ وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم Jurassic World را بر عهده دارد. کپ پیش از این سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Jurassic Park و فیلم Jurassic Park: The Lost World را که هر دو توسط استیون اسپیلبرگ کارگردانی شده‌اند، در کارنامه خود داشته است.

تولید قسمت جدید فیلم Jurassic World از ماه ژوئن امسال (خرداد یا تیر) آغاز خواهد شد. همچنین اسپیلبرگ که دو قسمت اول فیلم پارک ژوراسیک را کارگردانی کرده بود، ازطریق Amblin Entertainment به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در فیلم جدید دنیای ژوراسیک حضور دارد. علاوه‌بر فرند و گارسیا-روفلو، اسکارلت جوهانسون و جاناتان بیلی قرار است نقش‌های اصلی فیلم Jurassic World جدید را بازی کنند، اما اطلاعاتی از نقش این بازیگران در دسترس نیست.

فیلم Jurassic World جدید برای اکران در تاریخ ۲ ژوئیه ۲۰۲۵ (۱۱ تیر ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده