نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۳۰

کارگردان Godzilla x Kong در دنباله این فیلم هیولایی باز نخواهد گشت

به‌تازگی اطلاعات جدیدی از دنباله فیلم Godzilla x Kong منتشر شده است که برادران وارنر و لجندری باید به‌دنبال استخدام کارگردان جدیدی باشند.

ماه گذشته مشخص شد که لجندری با استخدام یک نویسنده روند ساخت فیلم بعدی مانسترورس و ادامه فیلم Godzilla x Kong را آغاز کرده است. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دنباله فیلم گودزیلا x کونگ نیاز به کارگردان جدیدی دارد. هالیوودریپورتر گزارش داد که آدام وینگارد، کارگردان فیلم Godzilla vs Kong و فیلم Godzilla x Kong: The New Empire قرار نیست برای کارگردانی دنباله فیلم Godzilla x Kong بازگردد.

گفته می‌شود که این جدایی دوستانه و به علت تداخل زمانی برنامه‌های وینگارد با تولید این فیلم هیولایی بوده است. در هر حال اینسایدرها می‌گویند درها برای بازگشت وینگارد در آینده به دنیای مانسترورس باز خواهد بود. فیلم Godzilla x Kong: The New Empire تاکنون بیش از ۵۶۳.۸ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرده است که این فروش شامل بیش از ۱۹۴.۵ میلیون دلار در گیشه آمریکای شمالی و ۳۶۹.۳ میلیون دلار در گیشه بین‌المللی می‌شود که راه زیادی تا تبدیل شدن به پر فروش‌ترین قسمت مجموعه MonsterVerse ندارد.

همچنین لجندری به‌تازگی دیوید کالاهام، نویسنده فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings و انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را برای نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم Godzilla x Kong استخدام کرده است. وینگارد اخیرا وظیفه کارگردانی فیلم Onslaught را بر عهده گرفته است که طی سال جاری جلوی دوربین خواهد رفت و احتمالا دلیل عدم بازگشت او مراحل فیلم‌برداری این فیلم شرکت A24 بوده است.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده