// چهار شنبه, ۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۵۳

تصویر جدید انیمیشن Inside Out 2 | نمایش حسادت رایلی

تصویر جدید انیمیشن Inside Out 2 پنج احساس مختلف رایلی را نشان می‌دهد.

به‌مناسبت اکران برخی از موردانتظارترین عناوین سینمایی تابستان، Fandango نگاهی به انیمیشن Inside Out 2 استودیو پیکسار انداخته و تصویری اختصاصی جدیدی از آن را منتشر کرده است. فندنگو توضیح داده رایلی اکنون در دوران نوجوانی به‌سر می‌برد و این به‌معنای آن است که انبوهی از احساسات جدید به او هجوم آورده‌اند. تطبیق با دنیای اطراف برای رایلی سخت‌تر شده است و به‌همین‌ دلیل، احساسات جدیدش آنچه را که می‌توان از ذهن او انتظار داشت در لحظه تغییر می‌دهند. در تصویر منتشر شده، شاهد تاکید بر احساس حسادت (Envy) با صداپیشگی ایو ادبیری هستیم که ظاهرا سوژه‌ای در زندگی رایلی حسادت‌اش را برانگیخته است و همچنین در کنار او اضطراب، انزجار، شادی و خشم هم حضور دارند:

حسادت، اضطراب، انزجار، خشم، شادی در تصویر انیمیشن Inside Out 2

امی پولر در نقش شادی، فیلیس اسمیت در نقش غم، لویس بلک در نقش خشم، تونی هیل در نقش ترس، لایزا لاپیرا در نقش انزجار، مایا هاک در نقش اضطراب، ایو ادبیری در نقش حسادت، ادل اگزارکوپولوس در نقش بی‌حوصلگی، پال والتر هاوزر در نقش خجالت، کنسینگتون تالمن، دایان لین، کایل مک‌لاکلن،‌ لیلیمار هرناندز، ایوت نیکول براون، دیو گولز، فرانک اوز، بابی موینیهان، جون اسکویب، یانگ یی و جان راتزنبرگر از صداپیشه‌های Inside Out 2 به‌شمار می‌آیند.

انیمیشن Inside Out 2 برای اکران در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ (۱۴ ژوئن ۲۰۲۴) برنامه‌ریزی شده است. کلسی مان وظیفه کارگردانی انیمیشن درون و بیرون ۲ را براساس فیلمنامه‌ای از مگ لفاوه، نویسنده انیمیشن Inside Out برعهده داشت. انیمیشن Inside Out به کارگردانی پیت داکتر در سال ۲۰۱۵ روی پرده‌های سینما رفت. این انیمیشن ۸۵۸.۸ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش داشت و توانست جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را دریافت کند. انیمیشن‌های آینده پیکسار هم مدتی است که معرفی شده‌اند و بر همین اساس انیمیشن ‌Elio در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۴۰۴ (۱۳ ژوئن ۲۰۲۵) و انیمیشن Toy Story 5 در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۵ (۱۹ ژوئن ۲۰۲۶) اکران خواهند شد.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده