نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۱۵

کلیپ انیمیشن سریالی Angry Birds؛ مواجهه با گیاه مرموز

ویدیو جدیدی از انیمیشن سریالی Angry Birds Mystery Island پخش شد که مواجهه جوجه‌ها با یک گیاه حشره‌خوار را نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که رسانه کامینگ‌سون کلیپ جدیدی از انیمیشن سریالی Angry Birds Mystery Island (پرندگان خشمگین: جزیره اسرارآمیز) را پخش کرده است. این ویدیو رویارویی میا، بادی، رُزی و همیلتون با یک گیاه حشره‌خوار را پس از سرگردانی در یک جزیره خطرناک نشان می‌دهد. هشت قسمت اول سریال انگری بردز در تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۳ (۲۱ مه ۲۰۲۴) از +Amazon Kids و Prime Video پخش می‌شود.

دانلود ویدیو از آپارات

در خلاصه داستان Angry Birds Mystery Island می‌خوانیم: «وقتی سه جوجه نوجوان و یک بچه خوک در جزیره‌ای متروک سرگردان می‌شوند، باید اختلافات را کنار بگذارند و راهی برای بازگشت به خانه پیدا کنند. هر روز این گروه یک نقشه برای خروج از جزیره می‌کشند، اما به در بسته می‌خورند. این جزیره مدام میا، بادی، رُزی و همیلتون را امتحان می‌کند، اما قهرمان‌های داستان با گذراندن این آزمون‌ها و رفتن به اعماق تاریکی می‌توانند راهی به خانه بیابند.»

اریک راجرز، نویسنده سریال Futurama (فیوچراما) به‌عنوان شورانر، تهیه‌کننده اجرایی و نویسنده سریال Angry Birds Mystery Island فعالیت داشت. هاروی گی‌ین (بازیگر سریال What We Do in the Shadows) در نقش بادی، کیت میکوچی (صداپیشه انیمیشن Scooby-Doo) در نقش میا، دامینیک مانهن (بازیگر فیلم ارباب حلقه‌ها) در نقش همیلتون و نسیم پدراد (صداپیشه من نفرت‌انگیز ۲) در نقش رُزی از صداپیشه‌های این انیمیشن به‌شمار می‌آیند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده