نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۰

پوستر انیمیشن من نفرت انگیز ۴؛ کمک ابرمینیون‌ها به گرو

شرکت یونیورسال پیکچرز پوستر بین‌المللی انیمیشن Despicable Me 4 را منتشر کرد که گروهی از مینیون‌های ابرقدرت را به نمایش در می‌آورد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت یونیورسال پیکچرز پوستر بین‌المللی انیمیشن Despicable Me 4 (من نفرت‌انگیز ۴) را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این پوستر گروهی از مینیون‌های ابرقدرت را نشان می‌دهد که برای نابودی ماکسیم له مال به گرو کمک می‌کنند. این ابرمینیون‌ها توانایی‌هایی نظیر قدرت زیاد و شلیک لیزر از طریق چشم دارند. انیمیشن من نفرت‌انگیز ۴ در تاریخ ۱۳ تیر (۳ جولای) روی پرده سینما می‌رود.

پوستر بین‌المللی انیمیشن Despicable Me 4

در خلاصه داستان انیمیشن Despicable Me 4 می‌خوانیم: «گرو، ابرشرور سابق و مأمور فعلی لیگ ضدشرور، پس از هفت سال برای یک خرابکاری هیجان‌انگیز با مینیون‌ها باز خواهد گشت. این انیمیشن فصل جدیدی از زندگی گرو و لوسی را نشان می‌دهد که پذیرای عضو جدیدی در خانواده با نام گرو جونیور می‌شوند؛ کسی که قصد عذاب پدرش را دارد. گرو پس از مواجهه با دشمنان جدیدی با نام ماکسیم له مال و والنتینا مجبور می‌شود که به‌همراه خانواده فرار کند.»

کریس رناد و پاتریک دلاژ سکان هدایت Despicable Me 4 را در دست دارند و مایک وایت و کن داوریو فیلم‌نامه آن را قلم زدند. استیو کرل در نقش گرو، میرندا کازگرو در نقش مارگو، کریستن ویگ در نقش لوسی، دانا گایر در نقش ادیت، مدیسون پولان در نقش اگنس، استیو کوگان در نقش سیلاس و پی‌یر کافین در نقش مینیون‌ها از صداپیشه‌های قبلی انیمیشن هستند که به تازه‌واردهایی نظیر سوفیا ورگارا، ویل فرل، جوئی کینگ، استیون کلبر و کلوئه فاینمن می‌پیوندند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده