نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۵۵

تصاویر جدید Stranger Things 5 بازگشت دو شخصیت سریال به یکدیگر را نشان می‌دهد

تصاویر جدیدی از فصل پنجم سریال Stranger Things منتشر شده است که در آن دو شخصیت سریال دوباره با یکدیگر هم‌سفر شده‌اند.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل پنجم سریال Stranger Things هم‌اکنون در جریان است و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فصل پایانی این سریال منتشر شده است. مت دافر، یکی از سازندگان سریال اتفاقات ناآشنا به‌تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید سریال Stranger Things 5 منتشر کرده است که در آن نانسی با بازی ناتالیا دایر و جاناتان با بازی چارلی هیتون را می‌توان در داخل یک ماشین BMW مشاهده کرد.

درواقع این تصاویر نشان می‌دهند که این دو شخصیت پس از اینکه در فصل چهارم از یکدیگر فاصله گرفته بودند، دوباره در فصل پنجم قرار است با یکدیگر باشند که باتوجه‌به پایان‌بندی فصل چهارم قابل انتظار بود، اما این تصاویر این موضوع را به شکل رسمی تایید می‌کنند. همچنین در یک تصویر می‌توان شخصیت رابین با بازی مایا هاوک و همچنین خود راس دافر به‌همراه برادرش را مشاهده کرد:

میلی بابی براون، دیوید هاربر، فین ولفهارد، کلب مک‌لاگلین، نوآ اشنپ، سیدی سینک، وینونا رایدر، جو کیری، مایا هاوک، چارلی هیتون، ناتالیا دایر، کارا بوینو، پرایا فرگوسن، برت گلمن، ادواردو فرانکو، لیندا همیلتون و جیمی کمپبل باور، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل پنجم سریال Stranger Things حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. مانند چهار فصل گذشته برادران دافر برای ساخت سریال Stranger Things 5 بازگشته‌اند.

انتظار می‌رود فصل پنجم سریال Stranger Things در ۸ قسمت تولید و از شبکه نتفلیکس پخش شود. قسمت اول سریال Stranger Things 5 قرار است The Crawl نام داشته باشد که برادران دافر وظیفه کارگردانی این قسمت از فصل پایانی این سریال را بر عهده دارند. همچنین دن تراختنبرگ، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Ten Cloverfield Lane و فیلم Prey وظیفه کارگردانی یک قسمت از این سریال را بر عهده خواهد داشت.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده