نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۲۲

اولین ویدیو انیمیشن Inside Out 2 احساس جدید و بامزه رایلی را نشان می‌دهد

پیکسار اولین ویدیو رسمی انیمیشن Inside Out 2 را منتشر کرده است که در آن شاهد معرفی شخصی اضطراب هستیم.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویدیو و پوسترهای جدیدی از دنباله انیمیشن Inside Out منتشر شده است. در اولین ویدیو انیمیشن Inside Out 2 شاهد معرفی شخصیت اضطراب هستیم که پیش از این بخش‌هایی از این صحنه در تریلرهای این انیمیشن تماشا کرده بودیم، اما پیکسار اکنون نسخه بلندتر این صحنه بامزه را منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین باتوجه‌به شروع پیش‌فروش بلیت‌های انیمیشن، دو پوستر جدید از انیمیشن Inside Out 2 توسط وب‌سایت فندنگو و RealD 3D منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد این دو پوستر نیز باشید:

پوستر فندنگو انیمیشن Inside Out 2

پوستر Real D 3D انیمیشن Inside Out 2

امی پولر در نقش شادی، فیلیس اسمیت در نقش غم، لویس بلک در نقش خشم، تونی هیل در نقش ترس، لایزا لاپیرا در نقش نفرت، مایا هاوک در نقش اضطراب، ایو ادبری در نقش حسادت، ادل اگزارکوپولوس در نقش بی‌حوصلگی، پال والتر هاوزر در نقش خجالت، کنسینگتون تالمن، دایان لین، کایل مک‌لاکلن،‌ لیلیمار هرناندز، ایوت نیکول براون، فلی، دیو گولز، فرانک اوز، بابی موینیهان، جون اسکویب، یانگ یی و جان راتزنبرگر از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Inside Out 2 حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند.

انیمیشن Inside Out 2 برای اکران در تاریخ ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد) برنامه‌ریزی شده است. کلسی مان وظیفه کارگردانی انیمیشن درون و بیرون ۲ را براساس فیلمنامه‌ای از مگ لفاوه، نویسنده انیمیشن Inside Out بر عهده دارد. انیمیشن Inside Out در سال ۲۰۱۵ به کارگردانی پیت داکتر روی پرده‌های سینما رفت و که این انیمیشن بیش از ۸۵۸.۸ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرد و همچنین توانست جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را دریافت کند. در ادامه انیمیشن ‌Elio در تاریخ ۱۳ ژوئن ۲۰۲۵ (۲۳ خرداد ۱۴۰۴) و انیمیشن Toy Story 5 در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۶ (۲۹ خرداد ۱۴۰۵) اکران خواهند شد.


منبع Toonado
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده