نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۵۳

سریال The Boys برای فصل پنجم تمدید شد

درحالی‌که یک ماه تا پخش فصل چهارم سریال پسران باقی‌مانده است، شبکه آمازون اعلام کرد که سریال The Boys برای فصل پنجم تمدید شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، در حدود یک ماه مانده به شروع فصل چهارم سریال پسران، این سریال برای یک فصل دیگر تمدید شده است. آمازون از تمدید زودهنگام سریال The Boys برای فصل پنجم خبر داده است، اما اکنون اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.  پخش فصل چهارم سریال The Boys با پخش همزمان سه قسمت اول از تاریخ ۱۳ ژوئن ۲۰۲۴ (۲۴ خرداد ۱۴۰۳) آغاز خواهد شد. مابقی قسمت‌ها به شکل هفتگی پخش خواهند شد و قسمت پایانی فصل چهارم سریال پسران در تاریخ ۱۸ ژوئیه (۲۸ تیر) از آمازون پرایم پخش می‌شود. 

مانند سه فصل گذشته، فصل چهارم سریال پسران نیز در ۸ قسمت تولید شده است که قابل انتظار است فصل پنجم سریال نیز در ۸ قسمت تولید شود. در فصل چهارم سریال The Boys ویکتوریا نیومن بیش از هر زمان دیگری به دفتر بیضی شکل نزدیک است و هوملندر هم در حال تثبیت قدرتش خود است. بوچر که چند ماه از زندگی‌اش باقی‌مانده، پسر بکا و شغلش به‌عنوان رهبر بویز را از دست داده است و اعضای تیم از دروغ‌های او خسته‌ شده‌اند. آن‌ها باید خیلی زود و پیش از اینکه خیلی دیر شده باشد، راهی برای نجات دنیا پیدا کنند.

بوچر در پوستر فصل چهارم سریال The Boys

کارل اربن، آنتونی استار، جک کواید، لاز آلونسو، ارین موریارتی، کارن فوکوهارا، تومر کاپون، دومینیک مک الیگوت، کامرون کرووتی، جسی آشر، چیس کرافورد، کلودیا دومیت، کولبی مینیفی، والری کری، جفری دین مورگان، سایمون پگ و سوزان هیوارد، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل چهارم سریال The Boys حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند سه فصل گذشته، اریک کریپک، اوان گلدبرگ و سث روگن، وظیفه ساخت فصل چهارم سریال بویز را نیز بر عهده دارند.

همچنین سریال Gen V برای فصل دوم تمدید شده است و یک اسپین‌آف دیگر از سریال پسران در دست ساخت است که اتفاقات آن در شهر مکزیکو سیتی در مکزیک جریان خواهد داشت.


منبع Screenrant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده