نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۳۰

تصاویر فصل دوم The Last of Us؛ آغاز ماجراجویی الی

تصاویر جدیدی از محل فیلم‌برداری فصل دوم سریال The Last of Us به بیرون درز کرد که یکی از مکان‌های کلیدی بازی‌های مجموعه را نشان می‌دهند.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که تصاویر جدیدی از محل فیلم‌برداری فصل دوم سریال The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) شیکه اچ‌بی‌اُ فاش شده است. مراحل فیلم‌برداری فصل دوم سریال لست آو آس از اواخر ماه ژانویه ۲۰۲۴ در شهر ونکوور آغاز شد و اکنون رسانه Canadagraphs تصاویر جدیدی از این اقتباس تلویزیونی آخرالزمانی را به اشتراک گذاشته است که الی و دینا را سوار بر اسب بیرون داروخانه وستون نشان می‌دهد.

داروخانه وستون یکی از لوکیشن‌های کلیدی The Last of Us به‌شمار می‌آید که در بسته الحاقی Left Behind نسخه اول و بخش‌های ابتدایی بازی The Last of Us Part 2 دیده شد. الی برای یافتن تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود پا به این مکان می‌گذارد، اما با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌شود که مهارت‌های بقای این کاراکتر را محک می‌زنند. این تصاویر نشان می‌دهند که چگونه طبیعت شروع به بازپس‌گیری شهری در دنیای پسا-آخرالزمانی می‌کند.

با اینکه فصل اول سریال لست آو آس داستان نخستین بازی را روایت کرد، فصل دوم تمام وقایع بازی The Last of Us Part 2 را پوشش نمی‌دهد و داستان دومین نسخه در چند فصل روایت می‌شود. نیل دراکمن قبلا اعلام کرد که فصل دوم این نمایش درست مانند فصل اول تغییراتی خواهد داشت و یک اقتباس صرف نخواهد بود. کریک مازن می‌گوید هیچ یک از کاراکترهای سریال در امان نخواهند بود و «امکان مرگ هر کسی در هر لحظه» وجود دارد.

پدرو پاسکال و بلا رمزی دوباره برای تکرار نقش جول و الی در فصل دوم سریال The Last of Us باز خواهند گشت. گابریل لونا در نقش تامی، یانگ مازینو در نقش جسی، کیتلین دیور در نقش ابی، ایزابلا مرسد در قش دینا، دنی رامیرز در نقش مانی، اریلا بارر در نقش مل، تاتی گابریل در نقش نورا، اسپنسر لرد در نقش اوون و کاترین اوهارا در نقش نامعلوم از دیگر بازیگرهایی به‌شمار می‌آیند که در فصل دوم این اقتباس تلویزیونی به ایفای نقش می‌پردازند.

مارک مایلود، کارگردان سریال Succession (وراثت)، نینا لوپز-کورادو، کارگردان سریال Perry Mason (پری میسون)، استیون ویلیامز، کارگردان سریال Watchmen (نگهبانان) و کیت هرون، کارگردان سریال Loki (لوکی) درکنار نیل دراکمن و کریگ مازن حداقل سکان هدایت یکی از قسمت‌های فصل دوم The Last of Us را در دست می‌گیرند. مدتی قبل دنیل ریکمن ادعا کرد که فصل دوم اقتباس تلویزیونی لست آو آس هفت قسمت خواهد داشت.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده