نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۰۶

تصاویر فیلم Thunderbolts بازگشت باکی بارنز با ظاهری جدید را نشان می‌دهد

تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری فیلم *Thunderbolts منتشر شده است که در آن باکی بارنز با بازی سباستین استن دیده می‌شود.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم تاندربولتز از ماه گذشته در استودیو تریلیث آتلانتا آغاز شده است و اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه این فیلم منتشر شده است. در تصاویر جدیدی که از پشت صحنه فیلمبرداری فیلم *Thunderbolts منتشر شده است می‌توانیم شاهد بازگشت باکی بارنز با بازی سباستین استن با کت و شلوار باشیم که ظاهری کلاسیک‌تر نسبت به حضور اخیر خود در MCU دارد و موهای او دوباره مانند دوران وینتر سولجر بلند شده است که در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

جیک شرایر با سابقه کارگردانی فیلم Robot & Frank، فیلم Paper Towns، یک قسمت از سریال Star Wars: Skeleton Crew و ۶ قسمت سریال Beef قرار است وظیفه کارگردانی فیلم Thunderbolts را بر عهده داشته باشد. لی سونگ-جین، سازنده سریال Beef به‌همراه اریک پیرسون با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Black Widow، فیلم Thor: Ragnarok و فیلم Godzilla vs. Kong و جوآنا کالو، نویسنده فیلم The Bear وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Thunderbolts را بر عهده داشته است.

فلورنس پیو در نقش یلنا بلووا، سباستین استن در نقش باکی بارنز ملقب به وینتر سولجر، وایت راسل در نقش جان واکر ملقب به US Agent، دیوید هاربر در نقش الکسی شوستاکوف ملقب به رد گاردین، هانا جان کامن در نقش گوست، اولگا کوریلنکو در نقش تسک‌مستر، جولیا لوئی درایفوس در نقش والنتینا، هریسون فورد در نقش رئیس جمهور تاندربولت راس و گرالداین ویسونافن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم *Thunderbolts حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم *Thunderbolts برای اکران در تاریخ ۲ می ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده