نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۵۶

تریلر جدید فیلم A Quiet Place: Day One فرار انسان‌ها از بیگانه‌ها را نشان می‌دهد

پارامونت تریلر جدیدی از فیلم A Quiet Place: Day One را منتشر کرده است که در آن تلاش انسان‌ها برای بقا را نشان می‌دهد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر تازه‌ای از قسمت جدید فیلم A Quiet Place منتشر شده است. پارامونت پیکچرز امروز تریلر جدید فیلم A Quiet Place: Day One را منتشر کرد که در طول آن به روز اول حمله بیگانگان باز می‌گردیم که در آن شخصیت‌های فیلم در تلاش برای فرار از دست بیگانه‌ها و به‌دنبال یافتن راهی برای خروج از شهر هستند. در طول تریلر شاهد تصاویر زیادی از تعقیب و گریز هستیم و به‌نظر می‌رسد که طرفداران فیلم یک مکان ساکت را می‌تواند هیجان‌زده کند و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه‌بر تریلر، پوستر جدیدی از فیلم A Quiet Place: Day One هم منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید:

پوستر جدید فیلم A Quiet Place: Day One را

فیلم A Quiet Place: Day One قرار است یک داستان پیش درآمد در مورد حمله فضایی‌ها به زمین را دنبال کند و تمرکز آن روی روز اول حمله این موجودات به زمین است. اتفاقات فیلم از شهر نیویورک آغاز می‌شود و تمرکز آن روی و شخصیت سم و اریک خواهد بود. فیلم A Quiet Place در سال ۲۰۱۸ روی پرده رفت و موفق شد بیش از ۳۴۱ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کند. سپس فیلم A Quiet Place Part 2 در سال ۲۰۲۱ روی پرده‌های سینما رفت و به فروش ۲۹۷.۴ میلیون دلار در گیشه جهانی دست پیدا کرد.

مایکل سارنوسکی، کارگردان فیلم Pig وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم A Quiet Place: Day One براساس ایده‌ و داستانی از جان کرازینسکی را بر عهده دارد که اتفاقات آن قرار است در همان دنیای فیلم اصلی با حضور شخصیت‌ها و مکان‌های متفاوت جریان داشته باشد. لوپیتا نیونگو، جوزف کوئین، جایمن هانسو، الکس وولف و دنی اوهر از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم A Quiet Place: Day One حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم A Quiet Place: Day One قرار است در تاریخ ۲۸ ژوئن (۸ تیر) روی پرده‌های سینما برود. همچنین فیلم A Quiet Place 3 در دست ساخت است که این فیلم ترسناک احتمالا در سال ۲۰۲۵ اکران خواهد شد.


منبع Gizmodo
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده