نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۵۳

تریلر جدید فیلم Furiosa صحنه‌های اکشن دیوانه‌وار دنیای مد مکس را نشان می‌دهد

برادران وارنر تریلر جدیدی از فیلم Furiosa: A Mad Max Saga به مناسبت بلیط فروشی فیلم منتشر کرده که حاوی تصاویر اکشن بیشتری است.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، بلیت‌فروشی قسمت جدید فیلم مد مکس آغاز شده است. برادران وارنر امروز تریلر جدیدی از فیلم Furiosa: A Mad Max Saga را منتشر کرده است که این تریلر به‌مناسب شروع پیش‌فروش بلیت‌های فیلم منتشر شده است، اما در طول تریلر شاهد تصاویر اکشن زیادی هستیم که ما را به دنیای دیوانه‌وار مد مکس می‌برد و وعده صحنه‌های اکشن فوق‌العاده‌ای را به طرفداران می‌دهد. در ادامه می‌توانید تریلر جدید فیلم Furiosa را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه‌بر تریلر، دو پوستر جدید از فیلم Furiosa: A Mad Max Saga اختصاصی سینماهای IMAX و سینمارک XD منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید:

پوستر سینمارک XD فیلم Furiosa

پوستر IMAX فیلم Furiosa

آنیا تیلور جوی در نقش ایمپریتر فیوریوسا، کریس همسورث در نقش جنگ‌سالار دمنتوس، ناتان جونز در نقش ریکتوس ارکتوس، آنگوس سمپسون در نقش اورگانیک مکانیک، کوادن بیلز، لاکی هیوم، آلایلا براون، تام برک و دنیل وبر از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Furiosa: A Mad Max Saga حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جرج میلر وظیفه کارگردانی فیلم و نوشتن قسمت جدید فیلم Mad Max را بر عهده داشته که نیکو لاتوریس در نوشتن فیلمنامه این فیلم به او کمک کرده است.

فیلم Furiosa: A Mad Max Saga پس از سقوط جهان و فروپاشی اجتماعی جریان دارد و ماجراهای فیوریوسای جوان را دنبال می‌کند که از مکان سبز ربوده می‌شود و به‌دست یک گروه بزرگ از موتورسواران یاغی به رهبری وارلرد دمنتوس می‌افتد. آن‌ها با عزیمت به دنیای ویستلند با قلعه‌ای رو‌به‌رو می‌شوند که توسط ایمورتان جو اداره می‌شود. درحالی‌که دو ستمگر برای تسلط می‌جنگند، فیوریوسا باید مصیبت‌های زیادی را پشت سر بگذارد تا راهی برای بازگشت به خانه پیدا کند.

فیلم Furiosa: A Mad Max Saga برای اکران در تاریخ ۲۴ می (۴ خرداد) برنامه‌ریزی شده است. واکنش‌های اولیه فیلم Furiosa نیز منتشر شده است که تاکنون شاهد استقبال منتقدان از این فیلم اکشن بوده‌ایم.


منبع Gizmodo
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده