نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۰۶

تصاویر جدید فیلم Alien: Romulus مقابله انسان‌ها با زنومورف‌ را نشان می‌دهد

دو تصویر تازه از فیلم Alien: Romulus منتشر شده است که در آن شاهد نگاه بهتری از این فیلم ترسناک و موردانتظار هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر رسمی بیشتری از فیلم جدید بیگانه منتشر شده است. به‌تازگی مجله Entertainment Weekly دو تصویر جدید از فیلم Alien: Romulus را منتشر کرده است که در یک تصویر شاهد مواجه شدن انسان‌ها با یک زنومورف‌ هستیم و در تصویر دوم می‌توانیم دو شخصیت انسان فیلم با بازی کیلی اسپینی و آرچی رنوکس را مشاهده کنیم که در حال همکاری برای مبارزه با موجودات فضایی هستند و در ادامه می‌توانید این دو تصویر را مشاهده کنید:

مواجه شدن با زنومورف در فیلم Alien: Romulus

کیلی اسپینی و آرچی رنوکس در فیلم Alien: Romulus

فده آلوارز، کارگردان آثاری چون ریبوت ۲۰۱۳ فیلم Evil Dead، فیلم Don’t Breathe و فیلم The Girl in the Spider's Web، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم ترسناک جدید بیگانه را بر عهده دارد رودو سایگرز، کارگردان و نویسنده فیلم Don't Breathe 2 در نوشتن فیلمنامه فیلم Alien: Romulus به آلوارز کمک کرده است. این فیلم ترسناک توسط استودیو قرن بیستم تولید می‌شود و یک فیلم مستقل و اورجینال از دنیای Alien خواهد بود.

ریدلی اسکات که وظیفه کارگردانی قسمت اول فیلم بیگانه محصول سال ۱۹۷۹ را بر عهده داشته و برای کارگردانی دو قسمت اخیر آن بازگشته بود، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی درکنار اسکات فری در قسمت جدید فیلم Alien حضور دارد. گفته می‌شود که اتفاقات این فیلم بین اتفاقات دو فیلم اول بیگانه و فیلم Aliens جریان خواهد داشت. کیلی اسپینی، ایزابلا مرسد، دیوید جانسون، آرچی رنوکس، اسپایک فرن و ایلن وو از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Alien: Romulus حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Alien: Romulus برای اکران در تاریخ ۱۶ آگست (۲۶ مرداد) برنامه‌ریزی کرده است. همچنین سریال Alien توسط نوآ هاولی، سازنده سریال Fargo و سریال Legion برای پخش از شبکه FX و هولو در دست ساخت است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده