نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۲۲

زمان پخش نسخه با کیفیت فیلم Godzilla x Kong مشخص شد

به‌تازگی زمان انتشار نسخه دیجیتالی و با کیفیت فیلم Godzilla x Kong: The New Empire مشخص شده است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان انتشار نسخه با کیفیت دنباله فیلم Godzilla vs. Kong مشخص شده است. به نقل از When To Stream، نسخه دیجیتالی و با کیفیت فیلم Godzilla x Kong: The New Empire در روز سه‌شنبه ۱۴ می ۲۰۲۴ (۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳) در دسترس قرار خواهد گرفت. باتوجه‌به سیاست برادران وارنر برای عرضه نسخه PVOD فیلم‌های خود پس از اکران ۴۵ تا ۴۶ روزه آن، این زمان قابل پیش‌بینی و منطقی است. بااین‌حال برادران وارنر هنوز به شکل رسمی این خبر را اعلام نکرده است.

کینگ کونگ در دنیای جدید در فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

اکران جهانی فیلم Godzilla x Kong از ماه گذشته آغاز شد و با اینکه نقدهای متوسط و ضعیفی را دریافت کرد، اما با استقبال گرم و بسیار خوب تماشاگران مواجه شد. فیلم Godzilla x Kong: The New Empire تاکنون بیش از ۵۲۲.۹ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرده است که این فروش شامل بیش از ۱۸۳.۲ میلیون دلار در گیشه آمریکای شمالی و ۳۳۹.۷ میلیون دلار در گیشه بین‌المللی می‌شود. این فیلم هم‌اکنون سومین فیلم پر فروش مجموعه مانسترورس است که انتظار می‌رود این آخر هفته به دومین فیلم پرفروش این مجموعه تبدیل شود.

برایان تایری هنری، کیلی هاتل، ربکا هال، دن استیونز، فالا چن، الکس فرنس و ریچل هاوس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Godzilla x Kong: The New Empire حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. آدام وینگارد، کارگردان فیلم Godzilla vs Kong وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است. تری روسیو، جرمی اسلیتر و سیمون برت وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Godzilla x Kong: The New Empire را بر عهده داشته‌اند.


منبع TheDirect
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده