نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۳۰

بازیگر سریال Black Bird به فیلم Fantastic Four پیوست

به‌تازگی مارول استودیو بازیگر جدیدی برای حضور در فیلم The Fantastic Four برای یک نقش نامشخص استخدام کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر دیگری به جمع بازیگران فیلم چهار شگفت انگیز اضافه شده است. پال والتر هاوزر، بازیگر برنده جایزه گلدن گلوب و امی برای سریال Black Bird قرار است پس از توافق با والت دیزنی و مارول استودیو در فیلم The Fantastic Four به ایفای نقش بپردازد. او اخیرا پس از توافق با پارامونت به جمع بازیگران ریبوت فیلم Naked Gun هم اضافه شده بود. در هر حال نقش او در فیلم چهار شگفت‌انگیز مشخص نشده است و اکنون اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.

پاول والتر هاوسر

پدرو پاسکال در نقش رید ریچاردز ملقب به آقای شگفت‌انگیز، ونسا کربی در نقش سو استورم ملقب به زن نامرئی، جوزف کوئین در نقش جانی استورم ملقب به هیومن تورچ، ابن ماس-بچراک در نقش بن گریم ملقب به تینگ و جولیا گارنر در نقش شالا-بال ملقب به سیلور سرفر از جمله بازیگرانی هستند که قرار است در فیلم The Fantastic Four حضور داشته باشند و به ایفای نقش بپردازند. همچنین جست‌وجو برای انتخاب بازیگر نقش گالاکتوس به‌عنوان شخصیت شرور و اصلی فیلم ادامه دارد.

پال والتر هاوزر بیشتر برای بازی در آثاری چون فیلم I, Tonya، فیلم BlacKkKlansman، فیلم Late Night، فیلم Richard Jewell، فیلم Super Troopers 2، فیلم Da 5 Bloods، فیلم Cruella، سریال بلک برد و فصل دوم سریال The Afterparty شناخته می‌شود. از کارهای آینده هاورز می‌توان به انیمیشن Inside Out 2 و فیلم The Instigators اشاره کرد.

فیلم The Fantastic Four در تاریخ ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۵ (۳ مرداد ۱۴۰۴) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. مت شکمن، کارگردان سریال WandaVision وظیفه کارگردانی ریبوت فیلم Fantastic Four را براساس فیلمنامه‌ای از جاش فریدمن، نویسنده فیلم Avatar: The Way of Water بر عهده دارد. مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم چهار شگفت‌انگیز از تابستان امسال آغاز خواهد شد.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده