نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۲۶

اولین تریلر فیلم جدید شیر شاه | شروع داستان موفاسا

والت دیزنی اولین تیزر تریلر فیلم Mufasa: The Lion King را منتشر کرده است که در آن شاهد نمایش زندگی موفاسا در دوره‌های مختلف هستیم.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر قسمت پیش‌درآمد فیلم شیر شاه منتشر شده است. والت دیزنی امروز اولین تیزر تریلر فیلم Mufasa: The Lion King را منتشر کرد که در این تریلر شاهد روایت داستان موفاسا افسانه‌ای از یک شیر یتیم هستیم که درنهایت سرنوشت برنامه دیگری برای او دارد و او اکنون در حال تبدیل شدن به سلطان جنگل است و در طول تریلر شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات این فیلم هستیم که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

اتفاقات فیلم Mufasa: The Lion King در دو دوره زمانی مختلف روایت خواهد شد که در یک روایت شاهد داستانی با محوریت شخصیت کیارا (دختر سیمبا و نالا)، تیمون، پومبا و رافیکی خواهیم بود که در مورد موفاسا خواهند گفت و در روایتی دیگر شاهد بزرگ شدن به قدرت رسیدن موفاسا خواهیم بود. در فیلم جدید شیر شاه موفاسا به‌عنوان یک یتیم کار خود را آغاز می‌کند تا اینکه او تنها و گمشده با شیری به‌نام تاکا با خون سلطنتی ملاقات خواهد کرد و این آشنایی مسیر زندگی موفاسا را برای همیشه تغییر خواهد داد.

بری جنکینز، کارگردان فیلم Moonlight و فیلم If Beale Street Could Talk، وظیفه کارگردانی این فیلم لایو اکشن را بر عهده دارد. جنکینز پیش از این سه بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود و همچنین او برای نوشتن فیلمنامه فیلم Moonlight توانسته جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی را دریافت کند. همچنین جف نیثنسن، نویسنده فیلمنامه فیلم شیر شاه، برای نوشتن فیلمنامه فیلم موفاسا: شیر شاه بازگشته است.

آرون پیرس در نقش موفاسا، کلوین هریسون جونیور در نقش اسکار، سث روگن در نقش پومبا، بیلی ایکنر در نقش تیمون، جان کانی در نقش رافیکی، دونالد گلاور در نقش سیمبا، مدس میکلسن، تندی نیوتون، پرستون نیمان، کاگیسو لدیگا، تیفانی بون، لنی جیمز، آنیکا نونی رز، کیث دیوید، بلو آیوی کیارا و بیانسه از جمله صداپیشگان فیلم Mufasa: The Lion King هستند. در ادامه می‌توانید شاهد اولین پوستر فیلم موفاسا: شیر شاه نیز باشید:

اولین پوستر فیلم Mufasa: The Lion King

فیلم Mufasa: The Lion King در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ (۳۰ آذر ۱۴۰۳) اکران خواهد شد. فیلم The Lion King در سال ۲۰۱۹ روی پرده‌های سینما رفت و با اینکه نقدهای متوسطی را دریافت کرده بود، اما این فیلم لایو اکشن که بازسازی براساس انیمیشن والت دیزنی به همین نام است، موفق شد بیش از ۱.۶۵۶ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده