نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۱۲

بازیگر سریال Severance به تام کروز در فیلم Mission: Impossible 8 اضافه شد

پارامونت پیکچرز به‌تازگی بازیگر دیگری برای حضور در فیلم Mission: Impossible 8 با بازی تام کروز را استخدام کرده است.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Mission: Impossible 8 پس از پایان اعتصاب نویسندگان و بازیگران بالاخره مدتی می‌شود که از سر گرفته شده است و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر دیگری به این فیلم اکشن اضافه شده است. ترامل تیلمان، بازیگر سریال Severance جدیدترین بازیگری است که پس از توافق با پارامونت پیکچرز به جمع بازیگران فیلم Mission Impossible 8 اضافه شده است. بااین‌حال اطلاعاتی از نقش او در این فیلم اکشن در دسترس نیست.

ترامل تیلمان در سریال Severance

تیلمان همچنین سابقه بازی در سریال Godfather of Harlem و سریال Dietland را هم در کارنامه خود دارد. تام کروز، هایلی اتول، اسای مورالس، پام کلمنتیئف، شیا ویگهام، سایمون پگ، هنری چرنی، ونسا کربی، وینگ ریمز، گرگ دیویس، چارلز پارنل، مارک گیتیس، هولت مک‌کالانی،‌ نیک آفرمن، جانت مک‌تیر، هانا وادینگهام، ماریلا گاریگا، رالف ساکسون، لوسی تولوگاجاک و کتی اوبراین، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Mission Impossible 8 حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. 

فیلم Mission: Impossible 8 در تاریخ ۲۳ می ۲۰۲۵ (۲ خرداد ۱۴۰۴) روی پرده‌های سینما برود.  کریستوفر مک‌‌کوری که پیش از این وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Mission Impossible: Rogue Nation، فیلم Mission Impossible: Fallout و فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning را بر عهده داشته، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت هشتم فیلم ماموریت غیر ممکن نیز بازگشته است.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده