// چهار شنبه, ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۵۰

منتظر اکران فیلم Coyote vs. Acme باشید

برادران وارنر دیسکاوری رسما اعلام کرد که هنوز امکان اکران فیلم Coyote vs. Acme وجود دارد.

مدت‌ها است که سرنوشت فیلم Coyote vs. Acme در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. در ابتدا گفته شد که این فیلم لغو شده است و اکران نخواهد شد، اما در پی ایجاد موجی از خشم و اعتراض، برادران وارنر اعلام کرد که گزینه فروش فیلم را بررسی می‌کند، ولی پس از آن دیگر خبری منتشر نشد. حال به‌تازگی و براساس به‌روزرسانی جدیدی مشخص شد که این فیلم به‌طور رسمی لغو نشده است و هنوز امیدهایی برای اکران آن وجود دارد.

برادران وارنر هنوز Coyote vs. Acme را کنار نگذاشته است؛ بنابراین می‌توان منتظر اکران فیلم بود

در گذشته گزارش شده بود که ساخت فیلم Coyote vs. Acme حدود ۷۰ میلیون دلار هزینه داشته است و اگر برادران وارنر دیسکاوری به‌خاطر اهداف مالیاتی آن را کنار بگذارد، مبلغی بین ۳۵ تا ۴۰ میلیون دلار صرفه‌جویی خواهد کرد. بااین‌‌حال سخنگوی شرکت برادران وارنر، این گزارش را «نادرست» خواند و در ادامه رسما اعلام کرد که هنوز تصمیم نهایی در مورد سرنوشت فیلم کایوت دربرابر اکمی گرفته نشده است.

برادران وارنر قبلا فیلم Batgirl و انیمیشن Scoob! Holiday Haunt را لغو کرده‌ است و با اینکه چنین خطری فیلم کایوت دربرابر اکمی را نیز تهدید می‌کند، می‌توان از خبر جدید استنباط کرد که این فیلم فعلا در وضعیت «نامشخصی» به سر می‌برد و گزینه‌ی اکران توسط وارنر یا دیگر سرویس‌های استریم محتمل است.

فیلم Coyote vs. Acme

طبق گفته‌ی منابع خبری، کایوت دربرابر اکمی در اکران‌های آزمایشی بسیار رضایت‌بخش ظاهر شده‌ بود و کسانی که موفق به تماشای فیلم شدند، آن را «نبوغ‌آمیز» و «دیدنی» توصیف می‌کنند. جان سینا، ویل فورته و لانا کاندر ازجمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به نقش‌آفرینی پرداختند. دیو گرین فیلم Coyote vs. Acme را براساس فیلم‌نامه‌ای از جیمز گان، جرمی اسلیتر، جان سیلبرمن، جاش سیلبرمن و سامی برچ کارگردانی کرده است.

فیلم کایوت دربرابر اکمی پیش از این برای اکران در تاریخ ۳۰ تیر ۱۴۰۲ (۲۱ جولای ۲۰۲۳) در نظر گرفته شده بود. 


منبع CBR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده