نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۴۵

فیلمنامه فیلم One Punch Man توسط خالق ریک و مورتی بازنویسی می‌شود

طبق اطلاعات منتشر شده،‌ دن هارمون، خالق انیمیشن ریک و مورتی در حال بازنویسی فیلمنامه فیلم One Punch Man به کارگردانی جاستین لین است.

سونی پیکچرز در حال ساخت فیلمی لایو اکشن براساس مانگا و انیمه One Punch Man است و حالا در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلمنامه این فیلم لایو اکشن در حال بازنویسی است. هالیوودریپورتر گزارش داد که دن هارمون، خالق انیمیشن Rick and Morty و هدر ان کمپبل، نویسنده انیمیشن ریک و مورتی وظیفه بازنویسی فیلمنامه فیلم وان پانچ من را بر عهده گرفته‌اند. فیلمنامه اصلی این فیلم توسط اسکات روزنبرگ و جف پینکنر، نویسندگان فیلم Venom، فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle و فیلم Jumanji: The Next Level نوشته شده است.

جاستین لین، کارگردان آثاری چون ۵ قسمت از مجموعه فیلم سریع و خشن، فیلم Better Luck Tomorrow، فیلم Star Trek Beyond و سه قسمت از سریال Community وظیفه کارگردانی فیلم One Punch Man را بر عهده دارد. هالیوودریپورتر در گزارش اخیر خود اعلام کرد که جاستین لین وظیفه کارگردانی فیلم Stakehorse را بر عهده گرفته است و بدین ترتیب به‌نظر می‌رسد او دیگر یکی از گزینه‌های احتمالی کارگردانی فیلم Spider-Man 4 نخواهد بود.

دن هارمون

آوی آراد و آری آراد از شرکت Arad Productions به‌عنوان تهیه‌کننده و همچنین شرکتی که وظیفه تولید فیلم را بر عهده دارند، در این پروژه حضور خواهند داشت. وان پانچ من شخصیت بسیار محبوبی در دنیای مانگا و انیمه در سراسر جهان است که داستان ابرقهرمانی به‌نام سایتاما را دنبال می‌کند که برای قدرتمند شدن سخت تمرین کرده که به مرور زمان موهای سرش شروع به ریزش می‌کند و درنهایت کاملا کچل می‌شود.

او به‌حدی قدرتمند است که می‌تواند با یک مشت دشمنان خود را شکست دهد و حال این موضوع برای وی خسته کننده شد و سایتاما اکنون به‌دنبال یافتن یک حریف و دشمن قدر و قدرتمند برای به چالش کشیدن وی است. مجموعه One Punch Man در سال ۲۰۰۹ توسط وان و یوسوکه موراتا خلق و اولین نسخه مانگا آن در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و تاکنون شاهد انتشار ۱۹ جلد از آن بوده‌ایم و تاکنون بیش از ۳۰ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است.

تاکنون ۲ فصل از انیمه One Punch Man تولید و منتشر شده است و همچنین فصل سوم انیمه وان پانچ من هم در دست ساخت است که در زمان نامشخصی پخش خواهد شد. همچنین فیلم One Punch Man اکنون دارای تاریخ اکرانی نیست.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده