نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۳۲

تصویر فیلم Deadpool and Wolverine ظاهر جدید ددپول را نشان می‌دهد

تصویر مفهومی جدیدی از فیلم Deadpool and Wolverine منتشر شده است که در آن شاهد ظاهر و لباس جدید ددپول هستیم.

بدون شک فیلم ددپول و ولورین موردانتظارترین فیلم تابستان امسال است و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر مفهومی جدیدی از فیلم Deadpool 3 منتشر شده است. اندی پارک، مدیر بخش طراحی مارول استودیو به‌تازگی کانسپت آرت جدیدی از فیلم Deadpool and Wolverine را به اشتراک گذاشته است که در آن شاهد ددپول با ظاهر و لباس جدیدش هستیم. این تصویر درواقع بخشی از کتاب Deadpool and Wolverine: The Art of the Movie است که اکتبر امسال (مهر یا آبان) منتشر خواهد شد و در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

کانسپت آرت ددپول در فیلم Deadpool and Wolverine

فیلم ددپول و ولورین اولین فیلم دنیای سینمایی مارول با درجه سنی بزرگسال خواهد بود. شان لوی، کارگردان فیلم Free Guy و فیلم The Adam Project، وظیفه کارگردانی فیلم ددپول 3 را بر عهده دارد. رت ریس و پال ورنیک که پیش از این فیلمنامه دو قسمت اول فیلم Deadpool را نوشته بودند، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم ددپول و ولورین را به‌همراه زب ولز، رینولدز و لوی بر عهده داشته‌اند.

رایان رینولدز در نقش ددپول، هیو جکمن در نقش لوگان ملقب به ولورین، مورنا باکارین در نقش ونسا کارلیسل، استفان کاپیچیچ در نقش کلوسوس، برایانا هیلدبرند در نقش نگاسونیک تین‌ایج ورهد، کوتسونا شیئوری در نقش یوکیو، راب دلینی در نقش پیتر، کاران سونی در نقش دوپیندر (راننده تاکسی)، لزلی اوگامس در نقش Blind Al، جنیفر گارنر در نقش الکترا، آرون استنفورد در نقش جان آلردیس ملقب به پایرو اما کورین در نقش کاساندرا نوا و متیو مک‌فادین در ایجنت پارادوکس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Deadpool and Wolverine حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Deadpool and Wolverine برای اکران در تاریخ ۲۶ ژوئیه (۵ مرداد) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده