نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۵۳

لوگو و نام جدید فیلم Thunderbolts رونمایی شد

کوین فایگی، رئیس مارول استودیو در جریان سینماکان امسال از نام و لوگو جدید فیلم Thunderbolts پرده برداشته است.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم تاندربولتز از ماه گذشته در استودیو تریلیث آتلانتا آغاز شده است و اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نام و لوگو این فیلم موردانتظار تغییر پیدا کرده است. کوین فایگی، رئیس مارول استودیو در جریان سینماکان امسال اعلام کرد که نام فیلم Thunderbolts تغییر پیدا کرده است و حالا این فیلم با کمی تغییر *Thunderbolts نام خواهد داشت که تنها یک * به نام فیلم اضافه شده است.

دلیل این موضوع مشخص نیست، اما فایگی می‌گوید تا پس از اکران فیلم در مورد اضافه شدن «ستاره» به نام فیلم صحبت بیشتری نخواهد کرد. فایگی همچنین اضافه کرد که این فیلم به‌همراه فیلم The Fantastic Four با دوربین‌های IMAX فیلم‌برداری و اکران خواهد شد. همچنین از لوگو جدید فیلم *Thunderbolts پرده برداشته است که در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

لوگو جدید فیلم *Thunderbolts

جیک شرایر با سابقه کارگردانی فیلم Robot & Frank، فیلم Paper Towns، یک قسمت از سریال Star Wars: Skeleton Crew و ۶ قسمت سریال Beef قرار است وظیفه کارگردانی فیلم Thunderbolts را بر عهده داشته باشد. لی سونگ-جین، سازنده سریال Beef به‌همراه اریک پیرسون با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Black Widow، فیلم Thor: Ragnarok و فیلم Godzilla vs. Kong و جوآنا کالو، نویسنده فیلم The Bear وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Thunderbolts را بر عهده داشته است.

فلورنس پیو در نقش یلنا بلووا، سباستین استن در نقش باکی بارنز ملقب به وینتر سولجر، وایت راسل در نقش جان واکر ملقب به US Agent، دیوید هاربر در نقش الکسی شوستاکوف ملقب به رد گاردین، هانا جان کامن در نقش گوست، اولگا کوریلنکو در نقش تسک‌مستر، جولیا لوئی درایفوس در نقش والنتینا، هریسون فورد در نقش رئیس جمهور تاندربولت راس و گرالداین ویسونافن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم *Thunderbolts حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم *Thunderbolts برای اکران در تاریخ ۲ می ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده