نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۱۰

پوسترهای فیلم The Fall Guy؛ رایان گاسلینگ در تعقیب‌وگریزی نفس‌گیر

پوسترهای جدیدی از فیلم The Fall Guy منتشر شد که رایان گاسلینگ و امیلی بلانت را به نمایش می‌گذارد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که پوسترهای جدیدی از فیلم The Fall Guy (بلاگردان) با نقش‌آفرینی رایان گاسلینگ و امیلی بلانت منتشر شده است. این پوسترها کاراکترهای کلت سیورز و جودی مورنو را در مرکز تصویر نشان می‌دهند؛ درحالی‌که بخش پایینی پوسترها به نمایش فیلم‌برداری یک تعقیب‌وگریز پرهیجان می‌پردازند. فیلم بلاگردان برای اکران در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۳ مه ۲۰۲۴) در نظر گرفته شده است.

فیلم The Fall Guy داستان بدل‌کاری با نام کلت سیورز را روایت می‌کند که از دوران اوج فاصله گرفته است. این بدل‌کار مشغول کار در پروژه‌ای می‌شود که مدت‌ها پیش با بازیگر اصلی آن همکاری داشت، اما جای او را به بدل‌کار دیگری داده بودند. ماجرا از جایی شروع می‌شود که ستاره‌ این پروژه به‌طور ناگهانی ناپدید می‌شود. اکنون این قهرمان باید یک ستاره سینمایی را پیدا کند، به افشای یک توطئه بزرگ بپردازد و برای بازیافتن عشق زندگی خود تلاش کند.

رایان گاسلینگ، بازیگر فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹)، امیلی بلانت، بازیگر فیلم Edge of Tomorrow (لبه فردا)، آرون تیلور-جانسون، بازیگر فیلم Nocturnal Animals (حیوانات شب‌زی)، هانا وادینگهام، بازیگر سریال Ted Lasso (تد لاسو)، استفانی هسو، بازیگر سریال The Path (مسیر) و ترزا پالمر، بازیگر فیلم The Sorcerer's Apprentice (شاگرد جادوگر)، ازجمله بازیگرهایی به‌شمار می‌آیند که در فیلم بلاگردان نقش‌آفرینی کردند.

دیوید لیچ، کارگردان فیلم Bullet Train (قطار سریع‌السیر) سکان هدایت فیلم اکشن The Fall Guy را در دست داشت و درو پی‌یرس، نویسنده‌ فیلم Fast and Furious: Hobbs and Shaw (سریع و خشمگین: هابز و شاو) فیلم‌نامه‌ آن را قلم زد. گایمون کاسدی، کلی مک‌کورمیک و دیوید لیچ به‌عنوان تهیه‌کننده‌ پروژه فعالیت داشتند. فیلم بلاگردان براساس سریال The Fall Guy با نقش‌آفرینی لی میجرز تولید شد که در دهه ۱۹۸۰ از شبکه‌ ABC به نمایش درآمد.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده