نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۰

زمان انتشار نسخه باکیفیت پاندای کونگ فو کار ۴ تأیید شد

شرکت یونیورسال پیکچرز زمان انتشار نسخه باکیفیت انیمیشن Kung Fu Panda 4 را تأیید کرد که شامل محتوای جدیدی می‌شود.

مدتی قبل زمان انتشار نسخه باکیفیت انیمیشن Kung Fu Panda 4 (پاندای کونگ‌فوکار ۴) لو رفت و اکنون این موضوع به تأیید شرکت یونیورسال رسیده است. این انیمیشن از امروز مورخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ (۹ آوریل ۲۰۲۴) به‌شکل دیجیتالی در پلتفرم‌های اپل، Fandango at Home، کامکست، Xfinity، ورایزن و Cox قابل خریداری یا اجاره است و شامل یک انیمیشن کوتاه پیش‌تر دیده‌نشده با نام Dueling Dumplings با صداپیشگی جک بلک و آکوافینا می‌شود.

در خلاصه داستان انیمیشن Kung Fu Panda 4 می‌خوانیم: «پس از اینکه پو برای تبدیل به رهبر معنوی دره صلح انتخاب می‌شود، باید یک جنگجوی اژدهای جدید برای آموزش پیدا کند. درعین‌حال یک جادوگر بدذات قصد احضار دوباره همه کاراکترهای شروری را دارد که پو در گذشته شکست داده بود.» مایک میچل به صندلی کارگردانی انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ تکیه زده بود و جاناتان ایبل، گلن برگر و دارن لمکه فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآوردند.

جک بلک در نقش پو، آکوافینا در نقش ژن، وایولا دیویس در نقش آفتاب‌پرست، داستین هافمن در نقش استاد شیفو، جیمز هنگ در نقش آقای پینگ، برایان کرانستون در نقش لی شان، ایان مک‌شین در نقش تای لانگ، جاناتان کی کوان در نقش هان، لوری تان چن در نقش گراز مادربزرگ و رونی چنگ در نقش ناخدای قایق ماهیگیری ازجمله صداپیشه‌هایی به‌شمار می‌آیند که در انیمیشن اکشن کمدی ماجراجویانه Kung Fu Panda 4 به ایفای نقش می‌پردازند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده