نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۵۸

پوستر جدید فیلم Furiosa | آنیا تیلور جوی دربرابر کریس همسورث

برادران وارنر پوستر جدیدی از فیلم Furiosa: A Mad Max Saga را به اشتراک گذاشته است که در آن شاهد نقش بستن آنیا تیلور جوی و کریس همسورث هستیم.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فیلم Furiosa: A Mad Max Saga منتشر شده است. برادران وارنر امروز پوستر تازه‌ای از فیلم Furiosa منتشر کرده است که در این پوستر شاهد قرار گرفتن آنیا تیلور جوی در نقش ایمپریتر فیوریوسا و کریس همسورث در نقش جنگ‌سالار دمنتوس هستیم که ظاهر فیوریوسا یادآور نسخه فیلم Mad Max: Fury Road است و در ادامه می‌توانید این پوستر جذاب را تماشا کنید:

آنیا تیلور جوی و کریس همسورث در پوستر جدید فیلم Furiosa: A Mad Max Saga

آنیا تیلور جوی در نقش ایمپریتر فیوریوسا، کریس همسورث در نقش جنگ‌سالار دمنتوس، ناتان جونز در نقش ریکتوس ارکتوس، آنگوس سمپسون در نقش اورگانیک مکانیک، کوادن بیلز، لاکی هیوم، آلایلا براون، تام برک و دنیل وبر از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Furiosa: A Mad Max Saga حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جرج میلر وظیفه کارگردانی فیلم و نوشتن قسمت جدید فیلم Mad Max را بر عهده داشته که نیکو لاتوریس در نوشتن فیلمنامه این فیلم به او کمک کرده است.

فیلم Furiosa: A Mad Max Saga پس از سقوط جهان و فروپاشی اجتماعی جریان دارد و ماجراهای فیوریوسای جوان را دنبال می‌کند که از مکان سبز ربوده می‌شود و به‌دست یک گروه بزرگ از موتورسواران یاغی به رهبری وارلرد دمنتوس می‌افتد. آن‌ها با عزیمت به دنیای ویستلند با قلعه‌ای رو‌به‌رو می‌شوند که توسط ایمورتان جو اداره می‌شود. درحالی‌که دو ستمگر برای تسلط می‌جنگند، فیوریوسا باید مصیبت‌های زیادی را پشت سر بگذارد تا راهی برای بازگشت به خانه پیدا کند.

فیلم Furiosa: A Mad Max Saga برای اکران در تاریخ ۲۴ می (۴ خرداد) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده