نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۵۹

تصاویر جدید فیلم Thunderbolts ظاهر تازه شخصیت‌ها را نشان می‌دهد

تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم Thunderbolts فاش شده است که در آن شاهد شخصیت‌های فیلم هستیم.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم تاندربولتز از ماه گذشته در استودیو تریلیث آتلانتا آغاز شده است و اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری این فیلم منتشر شده است. به‌تازگی چند تصویر تازه از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم Thunderbolts فاش شده است که در یک تصویر می‌توان لباس جدید شخصیت گوست با بازی هانا جان کامن را مشاهده کرد. در دیگر تصاویر می‌توان یلنا بلووا با بازی فلورنس پیو، والنتینا با بازی جولیا لوئی درایفوس و شخصیت گرالداین ویسونافن را مشاهده کرد:

جیک شرایر با سابقه کارگردانی فیلم Robot & Frank، فیلم Paper Towns، یک قسمت از سریال Star Wars: Skeleton Crew و ۶ قسمت سریال Beef قرار است وظیفه کارگردانی فیلم Thunderbolts را بر عهده داشته باشد. لی سونگ-جین، سازنده سریال Beef به‌همراه اریک پیرسون با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Black Widow، فیلم Thor: Ragnarok و فیلم Godzilla vs. Kong و جوآنا کالو، نویسنده فیلم The Bear وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Thunderbolts را بر عهده داشته است.

فلورنس پیو در نقش یلنا بلووا، سباستین استن در نقش باکی بارنز ملقب به وینتر سولجر، وایت راسل در نقش جان واکر ملقب به US Agent، دیوید هاربر در نقش الکسی شوستاکوف ملقب به رد گاردین، هانا جان کامن در نقش گوست، اولگا کوریلنکو در نقش تسک‌مستر، جولیا لوئی درایفوس در نقش والنتینا، هریسون فورد در نقش رئیس جمهور تاندربولت راس و گرالداین ویسونافن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Thunderbolts حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم Thunderbolts برای اکران در تاریخ ۲ می ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده