نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۳۰

تیزر فصل دوم سریال مردگان متحرک: دریل دیکسون؛ آغاز ماجراجویی کارول

شبکه AMC تیزر جدیدی از فصل دوم سریال The Walking Dead: Daryl Dixon را پخش کرد که در تابستان ۲۰۲۴ از راه می‌رسد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه AMC تیزر جدیدی از فصل دوم سریال The Walking Dead: Daryl Dixon (مردگان متحرک: دریل دیکسون) را به اشتراک گذاشته است. این ویدیو دریل دیکسون را در تلاش برای یافتن راهی برای بازگشت به خانه و شروع ماجراجویی‌های کارول برای یافتن بهترین دوستش را نشان می‌دهد. طرفدارها در تابستان سال ۲۰۲۴ می‌توانند به تماشای فصل دوم سریال مردگان متحرک: دریل دیکسون بپردازند.

دانلود ویدیو از آپارات

نورمن ریدس، بازیگر فیلم The Boondock Saints (قدیسان بوندوک)، کلمانس پوئزی، بازیگر فیلم In Bruges (در بروژ)، آدام ناگایتیس، بازیگر سریال Chernobyl (چرنوبیل)، آن چریر، بازیگر سریال Marseille (مارسی)، اریک ابوآنی، بازیگر فیلم 3 Days to Kill (سه روز تا کشتن)، لایکا بلان فرانکارد، بازیگر فیلم My Night (شب من)، رومن لوی، بازیگر سریال The Tunnel (تونل) و لوئیس پوچ سیگلیوزی در فصل اول سریال دریل دیکسون بازی کردند.

در خلاصه داستان فصل اول سریال The Walking Dead: Daryl Dixon می‌خوانیم: «دریل که خود را اطراف سواحل فرانسه می‌یابد، تلاش می‌کند تا متوجه شود که چرا و چگونه به این مکان رسیده است. این سریال ماجراهای دیکسون در فضای به‌هم‌ریخته اما پایدار فرانسه را دنبال می‌کند که امیدوار به یافتن راهی برای بازگشت به خانه است. دریل در طول این ماجراجویی وارد رابطه‌های جدیدی می‌شود که دستیابی به هدف نهایی را برایش دشوار می‌سازد.»

سریال The Walking Dead: Daryl Dixon براساس مجموعه کمیک‌هایی با همین نام از رابرت کرکمن، تونی مور و چارلی آدلارد ساخته می‌شود. دیوید زابل به‌عنوان شورانر و تهیه‌کننده اجرایی این سریال فرعی فعالیت می‌کند و نورمن ریداس، اسکات ام. گیمپل، گرگ نیکترو، برایان باکرات، آنجلا کانگ و دنیل پریسوال وظیفه تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارند. نخستین فصل سریال دریل دیکسون با استقبال خوب بیننده‌های شبکه +AMC مواجه شد.


منبع ComicBook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده