نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۰

زمان انتشار نسخه باکیفیت Kung Fu Panda 4 لو رفت

ظاهرا طرفدارها نباید زمان زیادی را برای انتشار نسخه دیجیتالی انیمیشن Kung Fu Panda 4 منتظر بمانند.

انیمیشن Kung Fu Panda 4 (پاندای کونگ‌فوکار ۴) در تاریخ ۱۸ اسفند (۸ مارس) روی پرده سینما رفت و اکنون طرفدارها برای انتشار نسخه باکیفیت انتظار می‌کشند. همان‌طور که WhenToStream گزارش داد، نسخه دیجیتالی انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ (۹ آوریل ۲۰۲۴) منتشر خواهد شد. طرفدارها در این تاریخ می‌توانند با مراجعه به سرویس‌های استریم اپل، آمازون و گوگل اقدام به خریداری یا اجاره نسخه دیجیتالی کنند.

در خلاصه داستان انیمیشن Kung Fu Panda 4 می‌خوانیم: «پس از اینکه پو برای تبدیل به رهبر معنوی دره صلح انتخاب می‌شود، باید یک جنگجوی اژدهای جدید برای آموزش پیدا کند. درعین‌حال یک جادوگر بدذات قصد احضار دوباره همه کاراکترهای شروری را دارد که پو در گذشته شکست داده بود.» مایک میچل به صندلی کارگردانی انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ تکیه زده بود و جاناتان ایبل، گلن برگر و دارن لمکه فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآوردند.

جک بلک در نقش پو، آکوافینا در نقش ژن، وایولا دیویس در نقش آفتاب‌پرست، داستین هافمن در نقش استاد شیفو، جیمز هنگ در نقش آقای پینگ، برایان کرانستون در نقش لی شان، ایان مک‌شین در نقش تای لانگ، جاناتان کی کوان در نقش هان، لوری تان چن در نقش گراز مادربزرگ و رونی چنگ در نقش ناخدای قایق ماهیگیری ازجمله صداپیشه‌هایی به‌شمار می‌آیند که در انیمیشن اکشن کمدی ماجراجویانه Kung Fu Panda 4 به ایفای نقش می‌پردازند.


منبع TheDirect
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده