نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۳۰

تاریخ پخش سریال Eric نتفلیکس با بازی بندیکت کامبربچ | انتشار اولین تصاویر و پوستر

شبکه نتفلیکس با انتشار یک پوستر و چند تصویر تاریخ پخش سریال Eric با بازی بندیکت کامبربچ را تایید و اعلام کرده است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ پخش سریال محدود جدید نتفلیکس مشخص شده است. شبکه نتفلیکس اعلام کرد که سریال Eric در تاریخ ۳۰ می ۲۰۲۴ (۱۰ خرداد ۱۴۰۳) از این سرویس استریم پخش خواهد شد. همچنین اولین تصاویر و پوستر رسمی سریال اریک هم منتشر شده است که در آن شاهد حضور بندیکت کامبربچ در نقش وینسنت سالیوان هستیم و در تصاویر دیگر مابقی شخصیت‌های سریال دیده می‌شوند که در ادامه می‌توانید این پوستر و تصاویر را مشاهده کنید:

اولین پوستر سریال Eric نتفلیکس

 اتفاقات سریال Eric در نیویورک دهه ۸۰ میلادی جریان دارد که کامبربچ نقش وینسنت سالیوان، عروسک‌ساز اصلی و عروسک‌گردان محبوب‌ترین نمایش کودکان آمریکا را بر عهده دارد. اتفاقات سریال اریک از جایی آغاز می‌شود که پسر وینسنت سالیوان ناپدید می‌‌شود و او اکنون بی‌خانمان است و با اعتیاد به مواد مخدر دست‌وپنجه نرم می‌کند. تنها همراه وینسنت یک عروسک آبی رنگ ۲ متری به‌نام اریک است که او را در ماجراجویی برای یافتن پسرش و یافتن راهی به خانه همراهی می‌کند.

بندیکت کامبربچ در نقش وینسنت سالیوان، گبی هافمن، ایوان موریس هووی، مک‌کینلی بلچر سوم، روبرتا کالیندرز، جف هفنر، دن فوگلر، کلارک پیترس، فیبی نیکولز، دیوید دنمن، ادپرو اودیه، وید آلین مارکوس، بامر کین و الکسیس مولنار از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Eric حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. ابی مورگان، نویسنده سریال The Hour و فیلم‌هایی چون فیلم The Iron Lady، فیلم The Invisible Woman و فیلم Suffragette به‌عنوان نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی در سریال Eric حضور دارد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده