نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۵۱

اسکارلت جوهانسون احتمالا نقش اصلی فیلم جدید دنیای ژوراسیک را بازی می‌کند

یونیورسال پیکچرز به‌تازگی به اسکارلت جوهانسون، بازیگر سابق دنیای سینمایی مارول برای بازی در نقش اصلی فیلم Jurassic World جدید پیشنهاد داده است.

قسمت جدید فیلم دنیای ژوراسیک در دست ساخت است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر اصلی این فیلم ممکن است مشخص شده باشد. جف اسنایدر در The InSneider مدعی شد که یونیورسال پیکچرز به اسکارلت جوهانسون برای حضور در فیلم Jurassic World جدید پیشنهاد همکاری داده است. اسنایدر می‌گوید که جوهانسون در صورت پذیرفتن این پیشنهاد، نقش اصلی این فیلم را بر عهده خواهد گرفت. 

گرث ادواردز، کارگردان آثاری چون فیلم Monsters، فیلم Godzilla، فیلم Rogue One: A Star Wars Story و فیلم The Creator وظیفه کارگردانی قسمت جدید فیلم دنیای ژوراسیک را بر عهده دارد. جوهانسون هنوز به شکل رسمی این پیشنهاد را قبول نکرده است. بااین‌حال اسنایدر می‌گوید که او با گرث ادواردز، کارگردان و فرانک مارشال، تهیه‌کننده فیلم حداقل یک‌بار تاکنون ملاقات داشته است.

لوگو قسمت جدید فیلم Jurassic World

دیوید کپ وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم Jurassic World را بر عهده دارد. کپ پیش از این سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Jurassic Park و فیلم Jurassic Park: The Lost World را که هر دو توسط استیون اسپیلبرگ کارگردانی شده‌اند، در کارنامه خود داشته است. تولید قسمت جدید فیلم Jurassic World از ماه ژوئن ۲۰۲۴ (خرداد یا تیر ۱۴۰۳) آغاز خواهد شد.همچنین اسپیلبرگ که دو قسمت اول فیلم پارک ژوراسیک را کارگردانی کرده بود، ازطریق Amblin Entertainment به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در فیلم جدید دنیای ژوراسیک حضور دارد.

جوهانسون در سال ۲۰۲۳ در فیلم Asteroid City و فیلم North Star حضور داشته است و در سال ۲۰۲۴ شاهد حضورش در فیلم Project Artemis و انیمیشن Transformers One خواهیم بود. جوهانسون که در سال‌های گذشته بیشتر برای بازی در دنیای سینمایی مارول و نقش بلک ویدو شناخته می‌شود، با بازی در فیلم Black Widow در سال ۲۰۲۱ به کار خودش در MCU پایان داد. جوهانسون پیش از این ۲ بار و برای بازی در فیلم Marriage Story و فیلم Jojo Rabbit نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.

فیلم Jurassic World جدید برای اکران در تاریخ ۲ ژوئیه ۲۰۲۵ (۱۱ تیر ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است. 


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده