نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۶

اولین تریلر فصل سوم انیمه One Punch Man بازگشت دشمن سایتاما را نشان می‌دهد

اولین تریلر فصل سوم انیمه One Punch Man منتشر شده است که پیام ویژه‌ای برای طرفداران این انیمه محبوب دارد.

طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات تازه‌ای از فصل بعدی یکی از انیمه‌های موردانتظار منتشر شده است. امروز اولین تریلر فصل سوم انیمه One Punch Man منتشر شده است که درواقع پیام ویژه‌ای است که در آن مشخص شد فصل سوم انیمه وان پانچ من توسط J.C. Staff، سازنده فصل دوم این انیمه در دست ساخت است و ماپا ساخت آن را واگذار کرده است. در طول این تریلر شاهد گارو هستیم که در حال مبارزه با Royal Ripper و Bug God دیده می‌شود و شاهد اکشن خشنی هستیم.

درواقع این تریلر نشان می‌دهد که قرار است شاهد خط داستانی Monster Raid باشیم و طرفداران به‌نظر می‌رسد که باید منتظر مبارزه سایتاما و گارو در فصل سوم انیمه One Punch Man باشند. بااین‌حال اطلاعاتی از زمان پخش فصل سوم انیمه وان پانچ من در دسترس نیست، اما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین پوستر جدیدی از فصل سوم انیمه One Punch Man منتشر شده که تمرکز این پوستر روی شخصیت سایتاما است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید:

پوستر سایتاما در فصل سوم انیمه One Punch Man

وان پانچ من شخصیت بسیار محبوبی در دنیای مانگا و انیمه در سراسر جهان است که داستان ابرقهرمانی به‌نام سایتاما را دنبال می‌کند که برای قدرتمند شدن سخت تمرین کرده که به مرور زمان موهای سرش شروع به ریزش می‌کند و درنهایت کاملا کچل می‌شود. او به‌حدی قدرتمند است که می‌تواند با یک مشت دشمنان خود را شکست دهد و حال این موضوع برای او خسته کننده شد و سایتاما اکنون به‌دنبال یافتن یک حریف و دشمن قدر و قدرتمند برای به چالش کشیدن وی است.

مجموعه One Punch Man در سال ۲۰۰۹ توسط وان و یوسوکه موراتا خلق و اولین نسخه مانگا آن در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و تاکنون شاهد انتشار ۱۹ جلد از آن بوده‌ایم و تاکنون بیش از ۳۰ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. نسخه انگلیسی این مانگا نیز در سال ۲۰۱۵ در آمریکا منتشر شد. فصل اول انیمه One Punch Man در سال ۲۰۱۵ و فصل دوم آن در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است و توموهیرو سوزوکی وظیفه ساخت این انیمه را بر عهده دارد. 


منبع Animecorner
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده