نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۹ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۴

پوستر جدید فیلم Ministry of Ungentlemanly Warfare با تمرکز روی تیم هنری کویل

لاینزگیت پوستر جدیدی از فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare با بازی هنری کویل و به کارگردانی گای ریچی را منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوستر جدیدی از فیلم اکشن جاسوسی در دوران جنگ جهانی دوم گای ریچی منتشر شده است. لاینزگیت به‌تازگی پوستر جدید و رسمی فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare را منتشر کرده است که در این پوستر شاهد حضور شخصیت‌های اصلی این فیلم اکشن کمدی هستیم که در ادامه می‌توانید شاهد این پوستر باشید:

پوستر جدید و رسمی فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare

هنری کویل، ایزا گونزالس، آلن ریچسون، هنری گلدینگ، هنری زاگا، الکس پتیفر، کری الویس، هیرو فاینز-تیفین، بابز اولوسانموکون، فیشر استیونس، فردی فاکس، کارلوس باردم و تیل شوایگر، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم با الهام از وقایع واقعی و ترکیب آن با وینستون چرچیل، نخست وزیر وقت بریتانیا و داستان‌های جیمز باند به قلم ایان فلمینگ در دوران جنگ جهانی دوم تولید شده است.

این فیلم داستان اولین نیروهای ویژه بریتانیا در دوران WW2 را دنبال می‌کند که ماموریتی محرمانه و خطرناکی را قرار است انجام دهند. همچنین پل تاماسی، اریک جانسون و آرش عامل در نوشتن فیلمنامه این فیلم اکشن به ریچی کمک کرده‌اند. گای ریچی، کارگردانی آثاری چون فیلم Lock, Stock and Two Smoking Barrels، فیلم Snatch، فیلم Revolver، دو قسمت فیلم شرلوک هولمز، فیلم The Gentlemen و فیلم Wrath of Man وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare را بر عهده داشته است.

فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۲۴ (۳۱ فروردین ۱۴۰۳) اکران خواهد شد. همچنین طرفداران ریچی می‌توانند منتظر پخش سریال The Gentlemen در تاریخ ۷ مارس ۲۰۲۴ (۱۷ اسفند ۱۴۰۲) از شبکه نتفلیکس باشند. همچنین با اعلام لاینزگیت، فیلم اکشن و بدون نام جدید گای ریچی و با بازی هنری کویل، جیک جیلنهال و ایزا گونزالس در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۲۴ (۳۱ فروردین ۱۴۰۳) اکران خواهد شد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده