نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۰

تیزر انیمیشن Kung Fu Panda 4؛ ورود پو به دنیای تل‌ماسه

شرکت یونیورسال تیزر جدیدی از انیمیشن Kung Fu Panda 4 را پخش کرد که پو را در جست‌وجوی چاشنی غذا در دنیای تل‌ماسه نشان می‌دهد.

شرکت یونیورسال پیکچرز تیزر جدیدی از انیمیشن Kung Fu Panda 4 (پاندای کونگ‌فوکار ۴) را پخش کرد که پو را در جست‌وجوی چاشنی غذا در دنیای فیلم Dune: Part Two (تل‌ماسه: بخش دو) نشان می‌دهد. در این ویدیو جنگجوی اژدها در یک صحرای وسیع به سبک تل‌ماسه دیده می‌شود که ناگهان کاسه کوفته‌ها را در دست می‌گیرد و درباره میزان ادویه مناسب اظهارنظر می‌کند. انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ در تاریخ ۱۸ اسفند (۸ مارس) اکران می‌شود.

دانلود ویدیو از آپارات

جک بلک در نقش پو، آکوافینا در نقش ژن، وایولا دیویس در نقش آفتاب‌پرست، داستین هافمن در نقش استاد شیفو، جیمز هنگ در نقش آقای پینگ، برایان کرانستون در نقش لی شان، ایان مک‌شین در نقش تای لانگ، جاناتان کی کوان در نقش هان، لوری تان چن در نقش گراز مادربزرگ و رونی چنگ در نقش ناخدای قایق ماهیگیری ازجمله صداپیشه‌هایی به‌شمار می‌آیند که در انیمیشن اکشن کمدی ماجراجویانه Kung Fu Panda 4 به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان انیمیشن Kung Fu Panda 4 می‌خوانیم: «پس از اینکه پو برای تبدیل به رهبر معنوی دره صلح انتخاب می‌شود، باید یک جنگجوی اژدهای جدید برای آموزش بیابد. درعین‌حال یک جادوگر بدذات قصد احضار دوباره همه کاراکترهای شروری را دارد که پو شکست داده بود.» مایک میچل، کارگردان انیمیشن Trolls (ترول‌ها) سکان هدایت انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ را در دست دارد و ربکا هانتلی به‌عنوان تهیه‌کننده پروژه فعالیت می‌کند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده