نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۵ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۰

پوسترهای انیمیشن Kung Fu Panda 4؛ بازگشت کاراکترهای محبوب مجموعه

شرکت دریم‌ورکس پوسترهای جدیدی از کاراکترهای انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ را با طرفدارها به اشتراک گذاشت.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت دریم‌ورکس پوستر کاراکترهای انیمیشن Kung Fu Panda 4 (پاندای کونگ‌فوکار ۴) را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این پوسترها به نمایش برخی از کاراکترهای قسمت چهارم نظیر پو، ژن، استاد شیفو، تای لانگ و آفتاب‌پرست می‌پردازند. طرفدارها نباید زمان زیادی را برای تماشای این انیمیشن منتظر بمانند و پاندای کونگ‌فوکار ۴ در تاریخ ۱۸ اسفند (۸ مارس) روی پرده سینما می‌رود.

پوستر پو در انیمیشن Kung Fu Panda 4؛

جک بلک در نقش پو، آکوافینا در نقش ژن، وایولا دیویس در نقش آفتاب‌پرست، داستین هافمن در نقش استاد شیفو، جیمز هنگ در نقش آقای پینگ، برایان کرانستون در نقش لی شان، ایان مک‌شین در نقش تای لانگ، جاناتان کی کوان در نقش هان، لوری تان چن در نقش گراز مادربزرگ و رونی چنگ در نقش ناخدای قایق ماهیگیری ازجمله صداپیشه‌هایی به‌شمار می‌آیند که در انیمیشن اکشن کمدی ماجراجویانه Kung Fu Panda 4 به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان انیمیشن Kung Fu Panda 4 می‌خوانیم: «پس از اینکه پو برای تبدیل به رهبر معنوی دره صلح انتخاب می‌شود، باید یک جنگجوی اژدهای جدید برای آموزش بیابد. درعین‌حال یک جادوگر بدذات قصد احضار دوباره همه کاراکترهای شروری را دارد که پو شکست داده بود.» مایک میچل، کارگردان انیمیشن Trolls (ترول‌ها) سکان هدایت انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ را در دست دارد و ربکا هانتلی به‌عنوان تهیه‌کننده پروژه فعالیت می‌کند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده