نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۰

ویدیو انیمیشن Kung Fu Panda 4 به معرفی کاراکترها می‌پردازد

شرکت دریم‌ورکس ویدیو پشت صحنه جدیدی از انیمیشن Kung Fu Panda 4 را پخش کرد که نگاهی به مراحل تولید این دنباله مورد انتظار دارد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت دریم‌ورکس ویدیو کاملا جدیدی از انیمیشن Kung Fu Panda 4 (پاندای کونگ‌فوکار ۴) را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این ویدیو پشت صحنه نگاهی به مراحل تولید نظیر جلسات ضبط صدای بازیگرهای اصلی دارد و گفت‌وگوی عوامل تولید و صداپیشه‌ها درباره شخصیت‌ها و مکان‌های تازه را نشان می‌دهد. انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ در تاریخ ۱۸ اسفند (۸ مارس) روی پرده سینما می‌رود.

دانلود ویدیو از آپارات

جک بلک در نقش پو، آکوافینا در نقش ژن، وایولا دیویس در نقش آفتاب‌پرست، داستین هافمن در نقش استاد شیفو، جیمز هنگ در نقش آقای پینگ، برایان کرانستون در نقش لی شان، ایان مک‌شین در نقش تای لانگ، جاناتان کی کوان در نقش هان، لوری تان چن در نقش گراز مادربزرگ و رونی چنگ در نقش ناخدای قایق ماهیگیری ازجمله صداپیشه‌هایی به‌شمار می‌آیند که در انیمیشن اکشن کمدی ماجراجویانه Kung Fu Panda 4 به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان انیمیشن Kung Fu Panda 4 می‌خوانیم: «پس از اینکه پو برای تبدیل به رهبر معنوی دره صلح انتخاب می‌شود، باید یک جنگجوی اژدهای جدید برای آموزش بیابد. درعین‌حال یک جادوگر بدذات قصد احضار دوباره همه کاراکترهای شروری را دارد که پو شکست داده بود.» مایک میچل، کارگردان انیمیشن Trolls (ترول‌ها) سکان هدایت انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ را در دست دارد و ربکا هانتلی به‌عنوان تهیه‌کننده پروژه فعالیت می‌کند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده