نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۰

زمان شروع تولید فیلم Five Nights at Freddy’s 2 اعلام شد

زمان شروع مراحل تولید فیلم Five Nights at Freddy’s 2 شرکت‌های بلوم‌هاوس و یونیورسال اعلام شد.

در اوایل سال جاری جاش هاچرسون اعلام کرد که دنباله فیلم Five Nights at Freddy’s (پنج شب با فردی) در دست ساخت قرار دارد. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که تولید این دنباله از تاریخ ۱۱ تیر ۱۴۰۳ (۱ جولای ۲۰۲۴) در نیواورلئان آغاز خواهد شد. در گذشته جاش هاچرسون، بازیگر نقش مایک اشمیت اعلام کرد که عوامل تولید روی داستان فیلم پنج شب با فردی ۲ کار می‌کنند و می‌خواهند هر چه زودتر کار تولید را آغاز کنند.

با اینکه فیلم Five Nights at Freddy’s از همان روز نخست اکران از شبکه پیکاک تقدیم طرفدارها شد، اما با بودجه ۲۵ میلیون دلاری توانست بیش از ۳۰۰ میلیون دلار در گیشه به‌دست آورد. این فیلم ماجراهای یک نگهبان پریشان‌ را دنبال می‌کند که در پیتزافروشی خانواده‌پسند Freddy Fazbear’s Pizza شروع به کار می‌کند. این نگهبان در اولین شب کار در این مکان متوجه می‌شود که جان سالم به در بردن از شیفت شب به این سادگی‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود.

اما تمی، کارگردان فیلم The Wind (باد) سکان هدایت فیلم Five Nights at Freddy’s را در دست داشت و با همکاری ست کودبک و اسکات کاتون، خالق بازی‌های مجموعه فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآورد. جاش هاچرسون، متیو لیلارد، پایپر روبیو، الیزابت لیل، مری استوارت مسترسون، لوکاس گرانت، کت کانر استرلینگ و جسیکا بلکمور در این فیلم بازی کردند. جیسون بلام و اسکات کاتون به‌عنوان تهیه‌کننده‌های این اقتباس سینمایی ترسناک فعالیت داشتند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده