نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۰

کلیپ انیمیشن Kung Fu Panda 4؛ جدال پو و ژن

کلیپ جدیدی از انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ پخش شد که چگونگی آشنایی جنگجوی اژدها و ژن را نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که کلیپ ۳ دقیقه‌ای جدیدی از انیمیشن Kung Fu Panda 4 (پاندای کونگ‌فوکار ۴) استودیو دریم‌ورکس پخش شده است. این ویدیو نحوه آشنایی پو با سارقی با نام ژن را نشان می‌دهد که برای مقابله با آفتاب‌پرست به قهرمان داستان کمک می‌کند و برای تبدیل به جنگجوی اژدهای تازه تعلیم می‌بیند. انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ برای اکران در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ (۸ مارس ۲۰۲۴) در نظر گرفته شده است.

دانلود ویدیو از آپارات

جک بلک در نقش پو، آکوافینا در نقش ژن، وایولا دیویس در نقش آفتاب‌پرست، داستین هافمن در نقش استاد شیفو، جیمز هنگ در نقش آقای پینگ، برایان کرانستون در نقش لی شان، ایان مک‌شین در نقش تای لانگ، جاناتان کی کوان در نقش هان، لوری تان چن در نقش گراز مادربزرگ و رونی چنگ در نقش ناخدای قایق ماهیگیری ازجمله صداپیشه‌هایی به‌شمار می‌آیند که در انیمیشن اکشن کمدی ماجراجویانه Kung Fu Panda 4 به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان انیمیشن Kung Fu Panda 4 می‌خوانیم: «پس از اینکه پو برای تبدیل به رهبر معنوی دره صلح انتخاب می‌شود، باید یک جنگجوی اژدهای جدید برای آموزش بیابد. درعین‌حال یک جادوگر بدذات قصد احضار دوباره همه کاراکترهای شروری را دارد که پو شکست داده بود.» مایک میچل، کارگردان انیمیشن Trolls (ترول‌ها) سکان هدایت انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ را در دست داشت و ربکا هانتلی به‌عنوان تهیه‌کننده پروژه فعالیت می‌کند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده