نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۸

تریلر جدید Kingdom of the Planet of the Apes حکمرانی میمون‌ها را نشان می‌دهد

والت دیزنی و استودیوی قرن بیستم تریلر جدیدی از فیلم Kingdom of the Planet of the Apes را منتشر کرده‌اند که حاوی تصاویر هیجان‌انگیز زیادی است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر دیگری از قسمت جدید فیلم Planet of the Apes منتشر شده است. والت دیزنی و استودیوی قرن بیستم تریلر جدیدی از فیلم Kingdom of the Planet of the Apes را در حاشیه مسابقه سوپر بول منتشر کردند که این تریلر نگاه بهتری به داستان و اتفاقات این فیلم انداخته است. در این تریلر شاهد حکمرانی میمون‌ها هستیم که حالا انسان‌ها را شکار می‌کنند.

اما در این میان یکی از میمون‌ها به‌نام نوآ که شخصیت اصلی این قسمت است و یک عقاب هم دارد سرکش می‌شود و تصمیم می‌گیرد تا به یک انسان کمک کند که باعث می‌شود او نیز به‌عنوان خیانت‌کار مجازات شود. در ادامه می‌توانید این تریلر را ازطریق یوتیوب تماشا کنید.

تماشا از یوتیوب

اوون تیگ، فریا آلن، پیتر میکون، ایکا دارویل، کوین دورند، نیل سندیلندز، تراویس جفری، سارا وایزمن، لیدیا پکهام، راس ساموئل، دیچن لاچمن، ولد آبزگی و ویلیام اچ میسی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Kingdom of the Planet of the Apes حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های اصلی فیلم پادشاهی سیاره میمون‌ها منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید:

پوستر شخصیت نوآ در فیلم Kingdom of the Planet of the Apes

پوستر نوا با بازی فریا آلن در فیلم Kingdom of the Planet of the Apes

پوستر پروکسیموس سزار در فیلم Kingdom of the Planet of the Apes

اتفاقات فیلم پادشاهی سیاره میمون‌ها قرار است تقریبا ۳۰۰ سال پس از حوادث فیلم War for the Planet of the Apes جریان داشته باشد و از این فیلم به‌عنوان شروع یک حماسه جدید در دنیای سیاره میمون‌ها یاد شده است. گفته می‌شود که در فیلم Kingdom of the Planet of the Apes یک میمون گروه‌های دیگر را وادار می‌کند تا فناوری انسانی را پیدا کنند؛ درحالی‌که میمونی دیگر تنها نظاره‌گر گرفته شدن قبیله‌اش است، سفری را برای یافتن آزادی آغاز می‌کند. یک زن جوان کلید جستجوی اولی است، اگرچه او برنامه‌های خودش را دارد.

وظیفه کارگردانی فیلم Kingdom of the Planet of the Apes بر عهده وس بال، کارگردان سه‌گانه فیلم Maze Runner خواهد بود که علاوه‌بر کارگردانی، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم جدید سیاره میمون‌ها را به‌همراه جاش فریدمن با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم War of the Worlds، ریک جافا با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Rise of the Planet of the Apes و آماندا سیلور با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Jurassic World بر عهده داشته است.

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes قرار است در تاریخ ۱۰ می ۲۰۲۴ (۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) اکران شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده