نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۵

تیزر انیمیشن Despicable Me 4؛ هوش مصنوعی بازیچه دست مینیون‌ها

تیزر جدیدی از انیمیشن Despicable Me 4 پخش شد که تصاویر تولیدشده با هوش مصنوعی را ملعبه دست مینیون‌ها نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که تبلیغ تلویزیونی جدیدی از انیمیشن Despicable Me 4 (من نفرت‌انگیز ۴) شرکت ایلومینیشن اینترتینمنت و یونیورسال پیکچرز در جریان مسابقه Super Bowl پخش شده است. این یک نسخه کوتاه از تریلر قبلی انیمیشن نیست و درعوض تصاویر تولیدشده با هوش مصنوعی را به کمک مینیون‌ها به سخره می‌گیرد. انیمیشن من نفرت‌انگیز ۴ در تاریخ ۱۳ تیر ۱۴۰۳ (۳ جولای ۲۰۲۴) روی پرده سینما می‌رود.

دانلود ویدیو از آپارات

در خلاصه داستان انیمیشن Despicable Me 4 می‌خوانیم: «گرو، ابرشرور سابق و مأمور فعلی لیگ ضدشرور، پس از هفت سال برای یک خرابکاری هیجان‌انگیز با مینیون‌ها باز خواهد گشت. این انیمیشن فصل جدیدی از زندگی گرو و لوسی را نشان می‌دهد که پذیرای عضو جدیدی در خانواده با نام گرو جونیور می‌شوند؛ کسی که قصد عذاب پدرش را دارد. گرو پس از مواجهه با دشمنان جدیدی با نام ماکسیم له مال و والنتینا مجبور می‌شود که به‌همراه خانواده فرار کند.»

کریس رناد و پاتریک دلاژ سکان هدایت Despicable Me 4 را در دست دارند و مایک وایت و کن داوریو فیلم‌نامه آن را قلم زدند. استیو کرل در نقش گرو، میرندا کازگرو در نقش مارگو، کریستن ویگ در نقش لوسی، دانا گایر در نقش ادیت، مدیسون پولان در نقش اگنس، استیو کوگان در نقش سیلاس و پی‌یر کافین در نقش مینیون‌ها از صداپیشه‌های قبلی انیمیشن هستند که به تازه‌واردهایی نظیر سوفیا ورگارا، ویل فرل، جوئی کینگ، استیون کلبر و کلوئه فاینمن می‌پیوندند.


منبع DarkHorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده