نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۰

تیزر انیمیشن Kung Fu Panda 4؛ مواجهه پو با بچه خرگوش‌های هولناک

تیزر جدیدی از انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ پخش شد که مواجهه جنگجوی اژدها با بچه خرگوش‌های مرگبار و گراز مادربزرگ را نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که تیزر جدیدی از انیمیشن Kung Fu Panda 4 (پاندای کونگ‌فوکار ۴) استودیو دریم‌ورکس پخش شده است. این ویدیو مبارزه جنگجوی اژدها با گراز مادربزرگ را نشان می‌دهد که تنها به انتقام‌جویی می‌اندیشد. در این تیزر پو با بچه خرگوش‌هایی مواجه می‌شود که به‌هیچ‌عنوان رفتاری دوستانه ندارند. انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ (۸ مارس ۲۰۲۴) روی پرده سینما می‌رود.

دانلود ویدیو از آپارات

در خلاصه داستان انیمیشن Kung Fu Panda 4 می‌خوانیم: «پس از اینکه پو برای تبدیل به رهبر معنوی دره صلح انتخاب می‌شود، باید یک جنگجوی اژدهای جدید برای آموزش بیابد. درعین‌حال یک جادوگر بدذات قصد احضار دوباره همه کاراکترهای شروری را دارد که پو شکست داده بود.» مایک میچل، کارگردان انیمیشن Trolls (ترول‌ها) سکان هدایت انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ را در دست دارد و ربکا هانتلی به‌عنوان تهیه‌کننده پروژه فعالیت می‌کند.

جک بلک در نقش پو، آکوافینا در نقش ژن، وایولا دیویس در نقش آفتاب‌پرست، داستین هافمن در نقش استاد شیفو، جیمز هنگ در نقش آقای پینگ، برایان کرانستون در نقش لی شان، ایان مک‌شین در نقش تای لانگ، جاناتان کی کوان در نقش هان، لوری تان چن در نقش گراز مادربزرگ و رونی چنگ در نقش ناخدای قایق ماهیگیری ازجمله صداپیشه‌هایی به‌شمار می‌آیند که در انیمیشن اکشن کمدی ماجراجویانه Kung Fu Panda 4 به ایفای نقش می‌پردازند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده