نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۰

پوسترها و تیزر انیمیشن Kung Fu Panda 4؛ بازگشت جنگجوی اژدها

پوسترها و تیزر جدیدی از انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ به اشتراک گذاشته شد که آمادگی پو برای رویارویی با کمیلیین را نشان می‌دهند.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که پوسترها و تیزر جدیدی از انیمیشن Kung Fu Panda 4 (پاندای کونگ‌فوکار ۴) استودیو دریم‌ورکس به اشتراک گذاشته شده است. این پوسترها بازگشت جنگجوی اژدها برای مقابله با کمیلیین را نشان می‌دهند؛ درحالی‌که تیزر تازه بخش‌های پیش‌تر دیده‌نشده این انیمیشن کمدی را به نمایش می‌گذارد. انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ (۸ مارس ۲۰۲۴) روی پرده سینما می‌رود.

دانلود ویدیو از آپارات

پوستر بین‌المللی انیمیشن Kung Fu Panda 4

پوستر دالبی سینما انیمیشن Kung Fu Panda 4

در خلاصه داستان انیمیشن Kung Fu Panda 4 می‌خوانیم: «پس از اینکه پو برای تبدیل به رهبر معنوی دره صلح انتخاب می‌شود، باید یک جنگجوی اژدهای جدید برای آموزش بیابد. درعین‌حال یک جادوگر بدذات قصد احضار دوباره همه کاراکترهای شروری را دارد که پو شکست داده بود.» مایک میچل، کارگردان انیمیشن Trolls (ترول‌ها) سکان هدایت انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ را در دست دارد و ربکا هانتلی به‌عنوان تهیه‌کننده پروژه فعالیت می‌کند.

جک بلک در نقش پو، آکوافینا در نقش ژن، وایولا دیویس در نقش آفتاب‌پرست، داستین هافمن در نقش استاد شیفو، جیمز هنگ در نقش آقای پینگ، برایان کرانستون در نقش لی شان، ایان مک‌شین در نقش تای لانگ، جاناتان کی کوان در نقش هان، لوری تان چن در نقش گراز مادربزرگ و رونی چنگ در نقش ناخدای قایق ماهیگیری ازجمله صداپیشه‌هایی به‌شمار می‌آیند که در انیمیشن اکشن کمدی ماجراجویانه Kung Fu Panda 4 به ایفای نقش می‌پردازند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده