نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۰

پوستر انیمیشن Kung Fu Panda 4؛ آمادگی پو برای مبارزه

پوستر بین‌المللی جدیدی از انیمیشن Kung Fu Panda 4 استودیو دریم‌ورکس منتشر شد که جنگجوی اژدها را آماده مقابله با دشمنان نشان می‌دهد.

تقریبا یک ماه تا اکران انیمیشن Kung Fu Panda 4 (پاندای کونگ‌فوکار ۴) استودیو دریم‌ورکس فاصله داریم و اکنون در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که پوستر جدیدی از آن منتشر شده است. این پوستر پو را در حالی به نمایش در می‌آورد که خنده بزرگی بر لب دارد و با عصای خرد و ردای قرمز رنگی آماده مبارزه با دشمنان است. انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ برای اکران در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ (۸ مارس ۲۰۲۴) در نظر گرفته شده است.

پوستر بین‌المللی انیمیشن Kung Fu Panda 4

در خلاصه داستان انیمیشن Kung Fu Panda 4 می‌خوانیم: «پس از اینکه پو برای تبدیل به رهبر معنوی دره صلح انتخاب می‌شود، باید یک جنگجوی اژدهای جدید برای آموزش بیابد. درعین‌حال یک جادوگر بدذات قصد احضار دوباره همه کاراکترهای شروری را دارد که پو شکست داده بود.» مایک میچل، کارگردان انیمیشن Trolls (ترول‌ها) سکان هدایت انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ را در دست داشت و ربکا هانتلی به‌عنوان تهیه‌کننده پروژه فعالیت می‌کند.

جک بلک در نقش پو، آکوافینا در نقش ژن، وایولا دیویس در نقش آفتاب‌پرست، داستین هافمن در نقش استاد شیفو، جیمز هنگ در نقش آقای پینگ، برایان کرانستون در نقش لی شان، ایان مک‌شین در نقش تای لانگ، جاناتان کی کوان در نقش هان، لوری تان چن در نقش گراز مادربزرگ و رونی چنگ در نقش ناخدای قایق ماهیگیری ازجمله صداپیشه‌هایی به‌شمار می‌آیند که در انیمیشن اکشن کمدی ماجراجویانه Kung Fu Panda 4 به ایفای نقش می‌پردازند.


منبع Twitter
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده