نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۲۳

اولین تیزر و تصاویر فصل دوم سریال Squid Game منتشر شد

شبکه نتفلیکس اولین تیزر و تصاویر رسمی فصل دوم سریال Squid Game را منتشر کرده است که بازگشت به بازی مرگبار بازی مرکب را وعده می‌دهد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر و تصاویر فصل دوم سریال بازی مرکب منتشر شده است. نتفلیکس امروز اولین تیزر رسمی فصل دوم سریال Squid Game را در ایکس/توییتر منتشر کرده است که در آن شاهد بازگشت لی جونگ-جه در نقش سونگ گی-هون هستیم که در حال تهدید کردن فردی است که می‌توان انتظار داشت بازاریاب باشد و در ادامه می‌توانید این تیزر ۱۷ ثانیه‌ای را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه‌بر اولین تیزر، اولین تصاویر رسمی فصل دوم سریال Squid Game نیز منتشر شده است که در آن شاهد بازگشت شخصیت‌ها تا حضور شخصیت‌های جدید هستیم و همچنین به بازی‌های جدید این فصل هم اشاره شده است که در ادامه می‌توانید شاهد این تصاویر باشید:

لی جونگ-جه در نقش سونگ گی-هون، لی بیونگ-هون در نقش هوانگ این-هو، وی ها-جون در نقش هوانگ جون-هو، گونگ یو در نقش بازاریاب، ایم شی‌وان، کانگ ها-نول، پارک سونگ هون و یانگ دونگ گون از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Squid Game حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. سریال بازی مرکب داستانی بازی مرگ و زندگی را دنبال می‌کند که شخصی که برنده این مسابقه مرگبار شود، صاحب ۳۸.۵ میلیون دلار جایزه خواهد شد.

همچنین هوانگ دونگ-هیوک، نویسنده، کارگردان و سازنده سریال Squid Game برای ساخت فصل دوم سریال بازی مرکب بازگشته است. طبق اعلام نتفلیکس، حدود ۱۴۲ میلیون کاربر این شبکه در ۴ هفته اول انتشار به تماشا فصل اول سریال Squid Game پرداختند که این سریال را به پر بیننده‌ترین سریال تاریخ نتفلیکس تبدیل کرده است. سریال بازی مرکب در ۹۴ کشور رتبه اول پر بیننده‌ترین سریال نتفلیکس را در اختیار داشته که شامل آمریکا هم می‌شود.

فصل دوم سریال Squid Game در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۴ از نتفلیکس پخش خواهد شد. انتظار می‌رود فصل دوم سریال بازی مرکب مانند فصل اول در ۹ قسمت تولید شده باشد.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده