نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۵

اولین کلیپ پاندای کونگ‌فوکار ۴ مخفی‌کاری پو را نشان می‌دهد

نخستین کلیپ انیمیشن Kung Fu Panda 4 تلاش پو و ژن برای عبور مخفیانه از میان مارمولک‌ها را نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که نخستین کلیپ انیمیشن Kung Fu Panda 4 (پاندای کونگ‌فوکار ۴) پخش شده است. در این ویدیو پو و ژن پس از خروج از دریچه فاضلاب تلاش می‌کنند تا به‌شکل کاملا مخفیانه از کنار گروهی از مارمولک‌های خوابیده عبور کنند؛ غافل از اینکه جنگجوی اژدها سابقه درخشانی در انجام چنین کارهایی دارد! انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ (۸ مارس ۲۰۲۴) روی پرده سینما می‌رود.

دانلود ویدیو از آپارات

در خلاصه داستان انیمیشن Kung Fu Panda 4 می‌خوانیم: «پس از اینکه پو برای تبدیل به رهبر معنوی دره صلح انتخاب می‌شود، باید یک جنگجوی اژدهای جدید برای آموزش بیابد. درعین‌حال یک جادوگر بدذات قصد احضار دوباره همه کاراکترهای شروری را دارد که پو شکست داده بود.» مایک میچل، کارگردان انیمیشن Trolls (ترول‌ها) سکان هدایت انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار ۴ را در دست دارد و ربکا هانتلی به‌عنوان تهیه‌کننده پروژه فعالیت می‌کند.

جک بلک در نقش پو، آکوافینا در نقش ژن، وایولا دیویس در نقش آفتاب‌پرست، داستین هافمن در نقش استاد شیفو، جیمز هنگ در نقش آقای پینگ، برایان کرانستون در نقش لی شان، ایان مک‌شین در نقش تای لانگ، جاناتان کی کوان در نقش هان، لوری تان چن در نقش گراز مادربزرگ و رونی چنگ در نقش ناخدای قایق ماهیگیری ازجمله صداپیشه‌هایی به‌شمار می‌آیند که در انیمیشن اکشن کمدی ماجراجویانه Kung Fu Panda 4 به ایفای نقش می‌پردازند.


منبع TheDirect
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده