نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۹ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۷

تریلر جدید فصل دوم سریال Halo انتخاب‌های سخت مستر چیف را نشان می‌دهد

پارامونت پلاس تریلر جدیدی از فصل دوم سریال Halo منتشر کرده است که در آن شاهد نمایش نبردهای حماسی و بزرگی هستیم.

زمان زیادی تا پخش فصل دوم سریال Halo باقی‌نمانده است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدید دیگری از فصل دوم سریال هیلو منتشر شده است. شبکه پارامونت پلاس به‌تازگی تریلر جدید و یک دقیقه‌ای از فصل دوم سریال Halo را منتشر کرده است که در این تریلر شاهد حمله نیروهای کاوننت هستیم و حالا مستر چیف باید با اسپارتان‌های دیگر آماده یک جنگ بزرگ شوند. این تریلر وعده نبردهای بزرگ و حماسی را به طرفداران بازی‌های هیلو می‌دهد و شاهد ارجاعاتی به بازی‌های این مجموعه شوتر نیز هستیم و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

پخش فصل دوم سریال Halo از تاریخ ۸ فوریه (۱۹ بهمن)‌ از شبکه پارامونت پلاس آغاز خواهد شد. جان ۱۱۷ مستر چیف در فصل دوم سریال Halo تیم از اسپارتان‌های نخبه را برای مقابله با تهدید بیگانه‌های به‌نام کاوننت رهبری می‌کند. در پی یک رویداد تکان دهنده در یک سیاره متروکه، جان نمی‌تواند احساسات خود را از بین ببرد و او همه‌چیز را به‌خطر می‌اندازد تا در جنگی که در حال تغییر است، چیزی را ثبات کند که هیچکس دیگر آن را باور ندارد و در همین حال کاوننت آماده حمله به بزرگ‌ترین سنگ بشریت آماده می‌شود.

پابلو شرایبر در نقش مستر چیف، جن تیلور در نقش کورتانا، ناتاشا مک الهون در نقش دکتر هالزی، بوکیم وودبین، یرین ها، شبانه اعظمی، بنتلی کالو، ناتاشا کولزاک، دنی ساپانی، الیو گری، کیت کندی، فیونا اوشانسی، تیلان بیلی، جوزف مورگان و کریستینا رودلو، از جمله بازیگرانی هستند در فصل دوم سریال Halo حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین دیوید وینر، سازنده سریال Brave New World به‌عنوان شورانر جدید در فصل دوم سریال هیلو حضور دارد.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده