نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۶ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۰

تریلر سریال جدید مردگان متحرک؛ ریک و میشون دربرابر دنیای آخرالزمانی

شبکه AMC تریلر نهایی و پوستر جدیدی از سریال The Walking Dead: The Ones Who Live را با طرفدارها به اشتراک گذاشت.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه AMC تریلر نهایی و پوستر جدیدی از سریال The Walking Dead: The Ones Who Live (مردگان متحرک: کسانی که زندگی می‌کنند) با نقش‌آفرینی اندرو لینکلن و دانای گوریرا را به اشتراک گذاشته است. این تریلر تلاش ریک گرایمز و میشون برای یافتن یکدیگر در دنیایی آخرالزمانی را نشان می‌دهد. این سریال اسپین-آف مردگان متحرک در تاریخ  ۶ اسفند ۱۴۰۲ (۲۵ فوریه ۲۰۲۴) روی آنتن می‌رود.

دانلود ویدیو از آپارات

پوستر سریال The Walking Dead: The Ones Who Live

در خلاصه داستان سریال ۶ قسمتی The Walking Dead: The Ones Who Live می‌خوانیم: «این سریال داستانی عاشقانه حماسی از دو کاراکتر را ارائه می‌دهد که به‌وسیله دنیایی تغییریافته تحول پیدا کردند. بُعد مسافت و قدرتی شکست‌ناپذیر، آن‌ها را از یکدیگر دور نگه داشت. ریک و میشون وارد دنیایی می‌شوند که بر پایه جنگ علیه مردگان و درنهایت جنگ علیه زنده‌ها بنا نهاده شده است. آیا آن‌ها در مکان و موقعیتی متفاوت می‌توانند یکدیگر را پیدا کنند؟»

این سریال اسپین-آف مردگان متحرک با نقش‌آفرینی اندرو لینکلن و دانای گوریرا براساس کمیک‌هایی با همین نام از رابرت کرکمن، تونی مور و چارلی آدلارد ساخته شده است. رابرت کرکمن، اسکات ام. گیمپل، گرگ نیکترو، دیوید آلپرت، جوزف اینکاپررا، گیل آن هرد، دنیس هاث و آنجلا کانگ به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی و اسکات ام. گیمپل به‌عنوان شورانر، تهیه‌کننده و نویسنده این سریال فعالیت داشتند و دانای گوریرا یکی از نویسندگان و خالقان این پروژه است.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده